Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik closty-s hónapban...

Hányadik closty-s hónapban fogant meg a babátok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 23:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerencsére az első hónapban 🙏
2017. febr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Koszi, h irtal remelem nekunk is hamar sikerul! :) kar h nemirnak tobben. Pedig sokan szedtek ezt! :(
2017. febr. 19. 09:48
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekünk clostyval nem jött össze, mert más volt a peteérés hiányának az oka. Clostyval szinte mindig van peteérés, akkor is, ha más baj van ezért nem mindig megfelelő megoldás. Nyilván ki kell próbálni, sokaknak egyébként az első closty mentes hónapban sikerül, mert két hónapig max 3ig szabad szedni aztán szünet kell, ugyanis továbbra is van hatása :)


Én annak idején jókat olvastam róla, drukkolok, hogy sikerüljön.


Nekem IR-em volt így, ha sikerült volna nem maradt volna meg. IR-re kaptam gyógyszert harmadik hónapban összejött a baba :)


Sok sikert!


17hkm

2017. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szia! Második closty-s hónap volt sikeres nálunk.
2017. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom, megirom ha bevalt. Hatha kesobb masnak is erot ad ez a kiiras! :)

Gratulalok a babàhoz 3# :)


Kedves utolso szinten. Mikor volt ez, amikor nektek sikerült?:-)

2017. febr. 19. 11:06
 6/25 anonim ***** válasza:
Köszönjük. A stimuláció 2015- ben volt. 2016 május végén született a kisfiam :)
2017. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Lesz kisteso? Gratula! :)
2017. febr. 19. 13:32
 8/25 anonim ***** válasza:
A születésénél komplikációk léptek fel, így kb 90% -ra mondanám, hogy nem lesz. Szeretnék is, de rettenetesen félek, hogy esetleg megismétlődik ugyanaz.
2017. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Sogornomnek is.es a doki azt mondta h ha szeretnenek kistesot csak császárral vàllalja! :) es lett is egy masodik nekik. Csaszarral 38hetesen par naposan! 3500gramm koruli kisfiu lett! :')
2017. febr. 19. 13:54
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem is császár lenne, mert az első is az volt. Az itteni kórházban pedig ha az első császár, akkor a következő is. De ezzel nem is lenne gondom.
2017. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!