Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hasznalt a Clostilbegyt?

Kinek hasznalt a Clostilbegyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!ma kezdtem el szedni a clostilbegyt 5napig napi 2x1.

Kinek hanyadik kura hasznalt?ikerterhessegre mennyi esely van?😊

Olvastam itt par cikket rola de mind 2013-2014 es mostaniakat nemis talaltam...kevesebben szedhetik most mint anno?


2017. febr. 20. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem segített.

3 hónapig szedtem, aztán egy hónap szünet majd újra kezdtem és akkor sikerült.

2017. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Én szedtem november hónapban akkor nem sikerült de viszont decemberben megfogant a babánk.Azóta 12hetes elmúltam.

Biztos vagyok benne hogy a closty segített mert előtte majdnem 3évig nem sikerült teherbe esnem.

2017. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sziaa! :) en hetvegen kezdem!:))
2017. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2015- ben szedtem. Nekem a második stimuláció sikeres volt. Már egy gyönyörű kisfiú édesanyja vagyok.
2017. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez volt a 2.clostis ciklusom,holnapra nem várom, csak remélni tudom,h most sikerült! :)

2017. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok,nagyon jo ilyeneket olvasni Gartulalok mindenkinek😊Remelem nalam is lesz baba,en tegnap kezdtem el.

Es nalatok tunetek voltak a Closti miatt?

Utolso valaszolo szoritok h babo legyen😊

2017. febr. 21. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! 4- es vagyok. Nekem csak hőhullámaim voltak.
2017. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia en megcsak 3at vettem be belole es ma mar nekemis volt hohullam
2017. febr. 21. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Irtam privit!:)
2017. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok,


Az elso honapban 1-1 szemet szedtem 5 napon keresztul a 3-7.napokon magamtol, a 2.-ban 2-2 szemet 5 napon keresztul a 2-6.napokon orvos javaslatara. Ossze is jott a baba a 2.honapban.:-) Masodik gyermekunk lesz.

A ciklusaim rendszeresek, 28 naposak. A10. napon voltam a nogyogyasznal Ultrahangos nyomonkovetesen. A peteerest ezutan LH teszttel kellett nyomonkovetnem, ami a 2. honapban nem jelzett pozitivat, meg is volt peteeresem, (ez a 2 szemnyi Closty eleg eros peteerest hozott nalam, ereztem napokon keresztul. Az orvos szerint nem mindig mutatja ki az LH teszt a peteerest, ezert 12orankent erdemesebb nezni.)

A peteeres utan egybol el kellett kezdenem az Utrogestant, napi 3-at, amit a 10. hetig folytatnom kell.

Amit ezen kivul tettem: A peteeresig cickafark teat ittam ehgyomorra, majd a peteeres utan ezt levaltottam ugye az Utrogestan kupra. Palastfu teat nem ittam, mert az Utrogestanban meg tobb a progesterone. Vitaminok, amiket szedtem honapokkal elotte: D (8000NE), E (400Iu), szelen (pajzsmirigy miatt), folsav (napi 1), omega3 (a hatoanyag-tartalomra nem emlekszem - napi 2 szem egy hatekonyabb fajtabol). Letrox 50-et szedtem enyhe pajzsmirigy alulmukodesre. Az IR gyanura myo-inositol port szedtem, ami szepen karbantartotta az inzulinomat. Korabban Meforalt kapta, de az ketszeresere emelte a 120perces ertekemet, es belgyulladasom lett tole.

Szerintem nem igaz, hogy nem segit a Closty. Altalanossagban segit. Akiknek nem, ott komplexebb dolog allhat a hatterben.

2019. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!