Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemjon meg, a doki azt mondta...

Nemjon meg, a doki azt mondta elkezdhetem a clostit egy het mulva, akkoris, ha nem jon meg?! Volt igy valaki? Sosem hallottam ilyet?!

Figyelt kérdés
Marmint, hogy menesz nelkul closti. Amugy 4.napon kellene kezdenem. 6napon át, napi fèl szemet. Telefonon èrtekeztunk ma, multheten voltam nàla.

2017. febr. 21. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! hát én a helyedbe megvárnám azért, hogy megjöjjön. Azt nem értem, miért nem írt fel norcolutot, ami meghozza a vérzést? Nekem is clostit kell szednem, holnap kezdem. Előtte norcolutot szedtem, meg is jött a gyógyszer abbahagyása utáni 3. napra.
2017. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert mar 7norcolut kuram volt. Nem akar rontani a helyzetemen. Nincs pem igy nincs menzeszem.:/
2017. febr. 21. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! első vagyok ismét. Nyugodtan szedd be, ma olvastam el a betegtájékoztatót, és az áll benne, ha rendszeres a menstruációja, a ciklus 5. napjától szedje, ha nem , akkor bármikor elkezdheti.
2017. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia. Kozben enis utana olvastam. Nagyon kedves tőled!! :) figyelmes vagy.

Viszont megjott kozben. Holnap kezdhetem. Ma van a 3.cnapom.:)

2017. febr. 23. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szivesen! Én is éppen most vettem be a 3. szemet. Majd írj, hogy használt-e.
2017. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben , Te Is Ird meg kèrlek! :)
2017. febr. 23. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!