Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit tapasztalt, terhes...

Ki mit tapasztalt, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hétfőre nem vártam, azóta nem is jött, csak kevés barna.

Ciklusaim pontosak,26 nappal.

Ma volt erősebb feszülés gát tájékán, a hőm 37. Tesztem tegnap negatív volt. Melleim fájnak, és állandóan szomjazom,viszont az ételre napközben rá sem birok nézni,pedig érzem hogy éhes vagyok..



2017. febr. 22. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek jók lennének, de nem lenne negatív a teszt ha terhes lennél, ilyen tüneteknél már sok hcg van a szervezetben, szerintem kimutatná.
2017. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 37-es hő terhességre utal. Korai volt a teszt. Nekem 25 napos a ciklusom és csak a 28. napon lett halvány pozitív a teszt. 2 nap múlva tesztelj újra. Ha pozitív lesz és ismét barnázol, akkor pedig rohanj orvoshoz.
2017. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Fáradtság is elnyom folyamatosan, gyengének érzem magam..


Próbálok kicsit másfele figyelni, hátha nemjön meg, újra tesztelek :)


Olvastam arról,hogy ha később történik peteérés,akkor később mutatja a teszt..legalábbis ilyesmi ragadt meg

2017. febr. 22. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt után 3 nappal lett nagyon halvány pozitív. Drukkolok! :)
2017. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bai987 válasza:
Nem várt elott 4 nappal pozit teszteltem.a tunetek lehetnek masnak a jelei is.a hő az akar menzi napjaig is lehet magas es delutanra esik le.ne eld bele magad.inkabb pozitívan lepodj meg mint csalodj.a hcg szint termelodes mindenkinel mas es mas.sok sikert.
2017. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi tüneteim vannak. Fájnak a melleim, fáj néha görcsöl a hasam alja, fáradékonyság, hányinger de nekem nincs étvágyam. PS idején próbálkoztunk a párommal és a menstruációm 5 napja késik de tegnap még negatív volt a terhességi tesztem. Mivel a PS is nálam tolódik így ha nem jön meg tesztelek később és reménykedem. Drukkolok neked is hogy sikerüljön a baba :-)
2017. márc. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bai987 válasza:
Igy h 5 napja
2017. márc. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bai987 válasza:
Igy h 5 napja kesik,szaladj le a házi dokihoz 1 vervetelre.verbol egesz bizti ki lehet már mutatni.es ha mégsem a baba miatt akkor tudod h irány a nodoki kivizsgálás.szoritok,majd ird meg mi volt.
2017. márc. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi volt ?
2017. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos megjött. :(
2017. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!