Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trimeszter vitamin vélemény?

Trimeszter vitamin vélemény?

Figyelt kérdés
Volt már olyan valakinél, hogy trimeszter vitamint elkezdte szedni és terhes lett? Vélemények? Fél éve próbálkozunk, holnap készülök venni trimeszter vitamint.

2017. febr. 22. 21:06
 1/5 Lizus1 válasza:
Szia én kb 3 hónapig szedtem aztán abba hagytam és utána estem teherbe nem hiszem hogy a trimnek lehetne köszönni ugyan olyan vitamin mint a többi
2017. febr. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ismerősöm viszont szoktam látni a facebookon sikersztorikat! Keress rá csomó tapasztalat van és többnyire jók.
2017. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Az elején csak jókat olvastam róla! Aztán elkezdtem én is szedni és összekavarta a ciklusom teljesen, szédültem fájt a fejem ami addig nem volt rám jellemző. Progeszteron hiány lépett fel nálam a szedése alatt, ami szintén nem volt előtte! Össze vissza vérezgettem, barnáztam alatta, és a hajam is elkezdett hullani! Teljesen ledöbbentem de nem hagytam abba azonnal mert nem hittem h a vitamintól lenne, egyszerű véletlennek gondoltam. Aztán abba hagytam és minden tünetem megszűnt. Utána jártam a dolgoknak és kiderült h sok nőnek vannak hasonló panaszai a Trimeszter kapcsán. Fogalmam sincs hogyan lehetséges ez de nagyon meglepett hogy egy vitamin hogyan képes erre??

Sok nő számolt be arról h a Trimeszter vitamin szedése alatt pajzsmirigy alulműködése lett és az endokrinológus azt mondta ezt a vitamint gyorsan vessük a szemétbe....

2017. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a Pajzsmirigy értékem lett nagyon magas tőle! teljesen elcsúszott a TSH T3 és T4 eredményem is! Az egész egy katyvasz lett a Trimesztertől. :( :(
2017. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem duplája lett a TSH-m a Trimesztertől
2017. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!