Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Lehetek terhes?

Segítség! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Januárban vesztettem el a szuzessegem,par behatolas történt, a pasim nem élvezett el és nem is ért hozzam óvszer nélkül. A januári menstruaciom 19-En jott meg, holott 20an, 20 utan vartam. Rövidebb volt, az elso napokban erősebb folyasom volt. A februári pedig 18-an jott meg elso 2 napban erősebb verzessel, 3-4 pedig gyengébb. Lehetséges hogy az elso alkalom megbolygatta a dolgokat vagy van valami mas problema?
2017. febr. 23. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ha védekeztetek, akkor valószínűleg nincs semmi baj, ne izgulj. A szexuális élet megkezdése pedig bele tud nyúlni a dolgokba, ettől se ijedj meg. Ameddig védekeztek, és nagyjából időre megjön, addig nem kell aggódni.
2017. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szex nincs hatással a ciklusodra, az óvszer megbízható, a menstruáció pedig akkor szokott megjönni ha valaki nem terhes. Az, hogy 1-2 nappal korábban jön meg semmit mem jelent, teljesen normális dolog.
2017. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hamarabb is jott meg es kevesebbet is tartott 1-2nappal, ugyanis az utolsó két napban mar nagyon kevés folyt...tudom h szinte teljesen kizárt, hiszen vedekeztunk, el sem élvezett , de picit megijedtem. Köszönöm a valaszokat!
2017. febr. 23. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!