Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabletta utáni első hónap?

Tabletta utáni első hónap?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 8 én után hagytam abba február elején a tabit mert gyereket szeretnénk. Nyáron akarunk elkezdeni próbálkozni. Tabi előtt úgy emlékszem 31-33 napos ciklusaim voltam. A mostani ciklus első napja febr. 2. Első kérdés hogy lehetett rögtön peteérésem 19 körül? Fura alhasi mocorgást éreztem picit fájt is, meg volt pár napig ilyen fura tojásfehérje állagu izé, amit én ovus méhnyaknyáknak azonosítottam. Aztán ezt követően pár nappal ilyen barnás cucc jött 2-3 napig. Valamikor a héten kéne hogy megjöjjön, de ugye első hónap, nem tudom milyen hosszú lesz a ciklus. Pár napja érzek alhasi görcsöket ilyen mintha meg kéne jönnie érzés, csak enyhébb, de már napok óta tart. Ha nem terhesség, ezek a tünetek normálisak tabi abbahagyása után. Különben megszakítással voltunk együtt a feltételezett ovu előtt kétszer (tudom nem védekezés, jöhetne már most is a baba, csak nyáron házasodunk és tartani szerenénk a sorrendet :D

2017. febr. 28. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Normális. Most,hogy a szervezetednek újra kell termelnie a hormonokat, felborul. Nekem kitolódott 54 meg 60 napokra is a cikluson mikor abbahagytam. Aztán pontos lett 2 hónapig, majd megint hol megjött hol nem.8 hónapig szenvedtem a gyógyszer miatt. Annyira felborította a hormonjaimat,hogy már szinte peteérésem sem volt. Szóval ha nem jön meg időre, menj el dokihoz. Hidd el megéri. Nálam pajzsmirigy probléma lett a kimenetele, de kaptam rá gyógyszert és még abban hónapban sikerült teherbe esni :)


8h2n

2017. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor lehet peteérésed, nem csak 19-e körül, nem lehet megmondani, hogy hány napra fog megjönni. Szerintem ne aggódj ezen túl sokat, ha 2 hónapig nem jön meg, akkor érdemes dokihoz menni.
2017. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!