Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál levétele után, kinek...

Spirál levétele után, kinek mikor jött meg a menstruációja?

Figyelt kérdés

Ha egy hónapja vették le, (a levételtől volt vérzésem), kb másfél hónapja volt ciklus szerinti menstruáció. Azóta semmi jele, hogy meg akarna jönni. Ez normális lehet, vagy menjek megint dokihoz?

Óvszeres védekezés + negatív teszt



2017. márc. 1. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem normálisan megjött igaz nem napra pontosan mert a spiráltól 30 napra jött meg általában. Azután a gyógyszert választottam.
2017. márc. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem kavarta be a ciklusom a spirál levétele. Ugyanúgy jött meg, mint máskor, 28-29 napra.

Hormonmentes spiralom volt.

2017. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyszer már volt spirálom, akkor a levétel után rendesen megjött. De most nem akar. Azt gondolom, hogy a gyógyszer beállítaná, de majd banát szeretnénk, így ez a verzió kilőve.
2017. márc. 2. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem sima volt, hanem Mirena. Volt mellette is mensim, de inkabb csak 2-3 napos maszatolas.

Eleve mensi vegen kellett mennem, hogy levegyek, ra kb 4 hetre jott meg ujra a mensim (de az mar rendes volt.)

Ha nem hormonos spiralod volt, akkor elvileg neked rendes ciklusod volt a spiral mellett is. Akkor szabalyos volt?

Ha igen, akkor szerintem nem kellett volna a spiral levetelenek befolyasolnia a peteeresedet/ciklusodat.

Ha babat szeretnetek, akkor 1-2 het mulva elmehetsz dokihoz (ha addig sem jon meg), megnezik uh-n hogy mi a helyzet bent, milyen vastag a mehnyalkahartya, volt-e ovu, kb ki lehet deriteni, hogy mi okozza a mensi elmaradasat.

Ha olyan a helyzet, akkor fel szoktak irni gyogyszert, ami meghozza a mensit es ha minden jol megy, utana mar egy normalis ciklus kezdodik.

2017. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hagyományos spirál volt. A ciklusom is mormális volt. Ezért nem értem, mi történhetett. A levétel után megvizsgált uh-gal, akkor minden rendben volt.
2017. márc. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!