Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenki, aki gyereket szeretn...

Mindenki, aki gyereket szeretne, ennyire "rágörcsöl"?

Figyelt kérdés

Mi még csak a tervezgetésnél tartunk, egyelőre védekezünk, szóval nem érint még a téma. De ahogy olvasgatom ezt a topicot, napi több olyan kérdés van, hogy "egy napot késik, jaj vajon sikerült?", "fáj a kislábujjkörmöm, ugye ez terhesség?", néhányan fejből tudják a következő fél évre a várható peteérés napját stb.

Nem rosszinulatból kérdezem, csak mivel még nem voltam ilyen helyzetben, érdekel, tényleg ekkora macera ez? Azt gondolnám, ha néhány naponta szexel valaki védekezés nélkül, akkor közte lesz a megfelelő nap is, vagy nem? Vagy akik így számolják, ők csak emiatt szexelnek? Olyan kérdés is volt nemrég, hogy "20+ napja szexeltünk legutóbb" (pontosan meg tudta mondani, melyik nap) - hát ne csodálkozzon sztem az ember, hogy ha havonta 1x szexel, akkor nehezen esik teherbe...

Vagy kis naiv vagyok és majd megtudom? :)


2017. márc. 3. 20:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Aki komolyan próbálkozik, annak szerintem hóról hóra nagyobb pofára esés, mikor megjön.

Én nagyon rá voltam görcsölve, más se járt a fejemben egész nap, de így is összejött, hiába mondják, hogy azért sem fog.

2017. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%

30 évesen mi nagyon tervezősek és teljesítményorientáltak vagyunk, így mi az éls próbálkozás előtt is szedtünk vitamint. Első hónap nem mondom hogy nem volt csalódás, de a második hónapban sikerült és nagyon örültünk. Sajnos nem úgy szexeltünk, ahogy ránk jött, hanem figyeltük a peteérést. Utána popsi alá párna be és negyed óra pihi.

Férjem annyira jól akar teljesíteni az élet minden területén, hogy neki tényleg óriási kudarc lett volna ha nem jön össze.

Rengeteg közeli ismerősömnek csak évek után, lombikkal jött össze a baba, vagy örökbefogadtak. A mi babaprojektünket is sajnos belengte egyfajta ijedtség, hogy vajon sikerül-e, elég jók vagyunk-e, minden rendben van velünk?

2017. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Csak annyi a különbség, hogy ez nem szeretettel teli babavárás, hanem peteérés várás
2017. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Húú kettes,ha nem jön össze a második hónapban,akkor mit csináltok??? Nagyon gáz!
2017. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Igen, de mikor hosszú hónapokat vársz már nem könnyû csak lazán venni. Igen, jön a peteérés számolás és a kalkulálás. Mindent meg akarsz tenni és minden jelre figyelni. Nem kîvánom, h ezeken mind neked is át kelljen élned. Attól, h ovulációs teszteket használsz még az együttlét ugyanazt a minôséget adhatja, mint ha nem.
2017. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Visszautasítom, hogy ne szeretettel várnánk a babánkat!
2017. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon szomoru, hogy a csaladalapitas is ilyen kenyszeres lett. Ez mar beteges nemelyeknel.
2017. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Visszautasithatod, csak épp az ilyen jellegű kérdésekből pont ez soha nem jön le.

Pláne akiket a missed ab meg sem hat.azon pattognak csak, mikor csinálhatja megint.

2017. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%
Jó akkor leírom! Családi körben: 3 vetélés, egy 1 éves baba halála, közeli barátnőm 1 vetélés, 1 18. heti "szülés", egy halmozottan értelmileg sérült gyerek. Folytassam? Sajnos a mai terhességek nem a rózsaszín ködről szólnak, de örülök, ha nektek csak és kizárólag arról szólt...
2017. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
Bocs az offért, de kettes, hallod, te beteg vagy, betegek vagytok. Szegény gyerek, szerintem ha egy hajszála rosszul fog állni, már akkor is le fogjátok üvölteni a fejét a fene nagy tökéletesség mániátok közepette :(((
2017. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!