Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik egy meddőségi...

Mi történik egy meddőségi vizsgálaton?

Figyelt kérdés

2 éve nem jön össze a baba, munkatársak, család is kérdezi állandóan, mikor jön már az első gyerek?

Nagyon el vagyok keseredve...

Egy meddőségi vizsgálat hogyan zajlik?

A válaszokat előre is köszönöm!

26L



2017. márc. 4. 11:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
sziaa :) ne keseredj el, mi is 2 éve próbálkozunk, nagyon szerettünk volna, stresszek értek minket(munkahelyi)... tegnap volt a nem vártam, de nem merek tesztelni, 28 naposak a ciklusok, nem jellemző már a késés, az első fél évben nagyon kitolódott, azóta rendeződött, vizsgálaton csak én voltam semmi problémát nem találtak, de érik a teljes kivizsgálàs... szorítok, hogy sikerüljön neked most ;)
2017. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) rendben írok majd. Írd majd meg te is hogy nálad hogy alakultak a dolgok. Drukkolok :)
2017. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igazából semmi mensire utaló tünet nincs. Még a szokásos folyás se.

Annyi, hogy kemény az alhasam, nagyobb is (bár mostanában eszek is rendesen).

Viszont eleve rendszertelen a ciklusom, 2. hónapja jön később, mint "kéne". Legutóbb sajnos, amikor ennyire kitolódott, 7,5x6,5 mm-és ciszta volt, akut hasi katasztrófa miatt műtét lett a vége..

hétvégén lehet tesztelek egyet, hátha.

2017. márc. 8. 20:12
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja, mentek a zöld kezecskék. 😊
2017. márc. 8. 20:13
 15/20 anonim ***** válasza:
Drukkolok akkor a hétvégi teszthez! Majd írj hogy mi volt :)
2017. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem kell már tesztelni.. megjött.

Újabb sikertelen hónap 😔

2017. márc. 10. 23:20
 17/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( érdemes akkor a még szükséges vizsgálatokat megcsinálni. Ne keseredj el, sikerülni fog ☺☺
2017. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ugyan én még csak olvasgatok a dolgok után, de sok helyen látom hogy nagyon dicsérik a méhpempőt. Ez persze nem a vizsgálatok helyett, de kiegészítésként meg lehetne próbálni hátha.
2018. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Szia!

Azóta sikerült a baba? :)

2020. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem sajnos... továbbra is a cisztáké a szerep...

2020. aug. 31. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!