Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors valaszra lenne szuksegem...

Ffffffd kérdése:

Gyors valaszra lenne szuksegem hogy a baratnom lehet e terhes?

Figyelt kérdés

mivel nekem ez volt az elso nagyon izgultam. gumi nelkul csinaltuk ,de nem tudtam elelvezni sehogysem

Aztan abbahagytuk ő azt irja nekem hogy nyugodjak meg de en egy aggodok szerintetek?.

Hogy is van ez az elovaladek most van eselye hogy terhes lesz ?


2017. márc. 5. 07:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi ésszel miért kell szexelni ? Komolyan iq-hoz kötném. Gumi nélküli dugás mindig végződhet terhességgel. Akkoris, ha szed gyógyszert a lány. Volt már ilyenre nem egy példa.
2017. márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszod ..
2017. márc. 5. 07:11
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Hány évesek vagytok? Inkább kézzel csináljátok még 5-10 évig, utána lehet újra próbálkozni. Ja, és olvasni kéne sokat a témában, kulcsszavak: szex, védekezés, terhesség, óvszer, fogamzásgátlás, ondó, előváladék, Pearl-index, abortusz.
2017. márc. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

En 15

Baratnom 14

Felelotlen voltam az biztos .. remelem nem lesz semmi gond

2017. márc. 5. 07:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát reméld is. Egy 14 éves általános iskolás kislány biztos abortuszra menne még. Legalább 16 éves korig ráértetek volna szexuális életet élni. Nem így kell felnőttet játszani.
2017. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt hozatennem hogy 1 napja volt a kozosules fogamzásgátlot vegyek vagy barmit ?
2017. márc. 5. 07:38
 7/12 A kérdező kommentje:
Mennyi az eselye hogy nem tortent semmi?
2017. márc. 5. 07:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem tudjuk innen megítélni, mert gőzünk sincs, hogy pontosan mi történt, és mivel kissé tájékozatlan is vagy, nem is bízhatunk a leírásodban igazán. Szóljatok anyukádéknak még most reggel, remélhetőleg segíteni fognak nektek, hogy mit lehet csinálni. Igen, lehet tablettát venni ilyenkor, de orvosnak kell felírnia.


És ezzel a lendülettel üljetek le kicsit beszélni a szüleitekkel.

2017. márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt!!
2017. márc. 5. 07:54
 10/12 anonim ***** válasza:
menjetek el gyerek nődokihoz,sos-be és ő majd megmondja nektek mit kell tennetek. nem lenne baj ha 2 napon belűl mennétek.
2017. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!