Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors valaszra lenne szuksegem...

Ffffffd kérdése:

Gyors valaszra lenne szuksegem hogy a baratnom lehet e terhes?

Figyelt kérdés

mivel nekem ez volt az elso nagyon izgultam. gumi nelkul csinaltuk ,de nem tudtam elelvezni sehogysem

Aztan abbahagytuk ő azt irja nekem hogy nyugodjak meg de en egy aggodok szerintetek?.

Hogy is van ez az elovaladek most van eselye hogy terhes lesz ?


2017. márc. 5. 07:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Valószínűleg nem esett teherbe, de nem biztos, csak találgatni lehet. Miért szexelsz gumi nélkül? Ha összejön a terhesség, egész életedben havonta fizetned kell a gyerek után, vagy legalábbis 20 évig biztosan. Ez nem játék! A gumi a betegségek ellen is véd, muszáj használni.

Amit most fel lehet iratni, az nem fogamzásgátló, hanem esemény utáni tabletta, maximum 3 nappal szex után lehet bevenni, egy káros, hormonbomba a barátnőd számára, ha gumit húzol ezt megelözhetted volna! Olvass utána a neten kamaszoknak valo, szexről szóló cikkeknek, mert nagyon keveset tudsz a témában. De a lényeg a farkadat, csupaszon ne rakd be egy nőbe se!

2017. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem összejött, úgyhogy igen, lehet terhes... szóljatok a szüleiteknek szépen, hagy dicsérjenek meg amiért ilyen okosak voltatok. Jelzem én 26 voltam, és nem volt baj hogy jönni akart.
2017. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!