Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha még szűz...

Lehetek terhes, ha még szűz vagyok? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Minap vettem észre,hogy egy kicsit elkezdett'gömbölyödni' a hasam,pedig mostanában nagyon keveset eszek és gyakran van hányingerem.

És igen,felvetődhet a kérdés,hogy hogy lehetnék terhes,ha még barátom sem volt,és szűz vagyok.

Hát egyik éjjel,mikor nem tudtam elaludni,akkor azon gondolkodtam,hogy mivan akkor ha apám vagy a testvérem megfogja spermás kézzel pl. a csapot és utánuk én is hozzáérek.


Nagyon nagyon félek,hogy terhes vagyok! Van okom aggódni?


2017. márc. 12. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Te nagyon buta lány vagy.
2017. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
XD nincs, csak ne ülj RÁ a csapra!
2017. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lessz a gyerek 8. Osztály

Ha nem élveztek beléd akkor nem leszel terhes akkor se ha megfogod a kilincset ,lehet csak felfújódtál ....

2017. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Mária?
2017. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nagyon viccesek vagytok,és igazán értékelném,ha a kérdésre válaszolnátok.

Nem hiszem,hogy csak felfújódtam,mert napról napra egy nagyon picivel nagyobb,kerekebb lesz a hasam..

2017. márc. 12. 21:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mutatvány eddig csak egy nőnek sikerült, Szűz Máriának. Erősen kétlen, hogy te lennél a következő.
2017. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de ez teljesen nonszensz, csak akkor lehetsz terhes, ha valakivel lefekszel, mivel a spermáknak a méheden túlra kell feljutniuk. Szerinted nem lenne minden nő terhes bárkitől ha olyan könnyen menne, hogy egy vízcsapról is belédmegy a sperma?!
2017. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg hany eves vagy? 13? Az nem jutott a pici csöppnyi agyadba h esetleg eszel es attol hizol?
2017. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Terhes biztosan nem vagy, de ha látványos a gömbölyödés, mutasd meg anyukádnak, aztán irány a gyerekorvosod. Ki tudja tapogatni, van-e valami szervi probléma a hasadban, esetleg csinál hasüregi ultrahangot. De ha nincsenek fájdalmaid, kétlem, hogy beteg lennél, lehet, csak a gázok fújtak fel.

Margóra: 5 éves voltam, mikor a húgom született. Ahogy láttam, hogyan gömbölyödik hétről hétre anyuk hasa, én is elkezdtem vizsgálgatni magam és persze, nagynak tűnt a hasam. Rettegtem, nehogy nekem is kisbabám legyen:D

2017. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Van okod aggódni, mégpedig azért, mert sötét vagy, mint az éjszaka.
2017. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!