Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mutatná már a teszt?

Ki mutatná már a teszt?

Figyelt kérdés
Február 16.-án jött meg. Azóta voltunk együtt párommal védekezés nélkül. Ha most csinálnék tesztet ki mutatná? Vagy várjak vele még pár napot? (Kis babát szeretnénk :) )
2017. márc. 13. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Mikorra nem várod? Érdemes azt a napot, vagy inkább a másnapját megvárni. Gondolom lassan itt van már a nemvárt napja.
2017. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
21-24 napos. szóval úgy szerdán kellene megjönnie.
2017. márc. 13. 20:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit elszamoltal, mert ha 16-an jott meg utoljara es 21-24 napos a ciklusod, akkor a mult heten kellett volna megjonnie. Tehat kesik, ugyhogy szerintem csinalj tesztet.
2017. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
holnap reggel tesztelek akkor :)
2017. márc. 13. 23:05
 5/14 anonim ***** válasza:
drukkolok hogy pozi legyen :) teszteltél?
2017. márc. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, mert megjott,De annyira keveske hogy a tisztasagi betet boven eleg. Ezek szerint ne is teszteljek? Felesleges is lenne gondolom :(
2017. márc. 14. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnalom! :( De ne keseredj el: meg mindig jobb a biztos nem, mint a bizonytalan igen. Legalabb elkezdodott az uj honap es par nap mulva lehet ujra probalkozni. Sok sikert Nektek!
2017. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az mitol van hogy reggel.picit vereztem azota semmi? Tamponon vilagos piros volt de csak 2-4 cseppnyi. Se alvadt ver semmi mas. Igazabol inkabb rozsaszines volt. Nem ertem hogy azota miert nincs ver :/
2017. márc. 14. 14:38
 9/14 anonim ***** válasza:

3# es 7# vagyok


Hogy vagy kerdezo? Van vmi azota?


Kepzeld en is ugyanigy jartam. Nekem Februar 14-en jott meg es 24 napos a ciklusom, keses nem jellemzo.

10-ere nem vartam, es 3 napig semmi. Aztan tegnap este mintha megis megjott volna, mert nekem altalaban este szokott kezdodni barnazassal, es reggelre megindul. Volt is tegnap vmi pici barna folt, de ma meg semmi. Vagyis mar azota figyelgettem, de csak ilyen mikroszkopikus meretu pici halvany barna folt van. Nem tudom most hogy mi ez. Pedig tegnap mar elkonyveltem, hogy oke, megjott, akkor uj honap kezdodik. De nem jott meg rendesen.

2017. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
barna foltok vannak csak pici vér.. semmi olyan mint rendes mensikor.. kíváncsi leszek holnap megindul e vagy elmúlik.
2017. márc. 14. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!