Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap van a nemvart. Terhesse...

Holnap van a nemvart. Terhessegi tuneteim. Vannak faj a cicim a derekam szurkal a hasam. De nem volt beagyazodasi barnazasom. Akkor nem is lehet baba?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

???

Mert ez egy követelmény? Hatszor voltam terhes és még sosem volt.

2017. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom. Most kicsit megnyugodtam.
2017. márc. 14. 14:45
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Nincs osszefugges. Sot, arra sincs garancia, hogy a felsorolt tuneteket terhesseg okozza. Nekem pl semmilyen tunetem nem volt az elmaradt menstruacion kivul.
2017. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem menzesz elott mindig fajt a cicim (mar elotte kb 10 nappal kezdte), es ugyanigy a derekam is, hasam is szurkalt / gorcsolt 1 nappal elotte...na nem olyan intenziven, de azert ereztem, hogy 1-2 napon belul esedekes.

Terhesseg eseten is pont ugyanezek a tunetek voltak, annyi kulonbseggel, hogy reggel megereztem a nyers hus szagat a nemvart napjan, es majdnem elhanytam magam tole... akkor tudtam hogy most itt van valami. Delutan pozitivat teszteltem.

Nekem nem volt semmifele beagyazodasi tubetem sem, nem torvenyszeru...

2017. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A premens es koraterhes tunetek ugyanazok.

Beagyazodasi ver meg nem mindig van.

Akkor vagy terhes, ha pozitiv teszted lesz, tunetek ilyen koran nem szamitanak.

2017. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek mutat valamit?
2017. márc. 14. 15:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaj, már ez a beágyazódási hülyeség! Szinte senkinek nincs ilyen. Te meg ezt veszed alapnak?
2017. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem várod meg, hogy késsen? Ha holnap reggel esetleg pozit tesztelnél, de délutánra megjön, az lenne ám a nagy csalódás, nem? Nekem volt kémiai terhességem, akkor megfogadtam, 3 napig várok a teszttel.
2017. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Akkor mutat valamit a teszt,ha terhes vagy...

De látom már belepörögtél a beágyazódás-hisztibe,úgyhogy azt sem fogod megvárni,hogy késik-e egyáltalán!

2017. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A hönek mennyinek kell lenni? Mennyi a minimum ?
2017. márc. 14. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!