Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hígabb vizelettől tényleg...

Hígabb vizelettől tényleg lehet sokkal halványabb a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, csupán kiváncsiságból teszteltem egyet most délután bár tudtam, hogy nem lesz erős, mert konkrétan átlátszó volt a vizelet, sokat iszok mióta terhes vagyok és rengeteget pisilek :D


Tegnap délután tényleg normális koncentrált pisi volt azon szép pozi látszott a szinte átlátszóból pedig fele olyan erős, bár ugyan olyan határozott továbbra sem kell keresni :D


Ez tényleg ilyen? Tudom hibbant vagyok, de e körül forog az eszem, már amit nem vett el a boldog tudat, hogy remélhetőleg lesz babánk :)



2016. nov. 23. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, én a hétvégén csináltam kb 8 tesztet, annyira meg vagyok bolondulva én is :D

Igen, nekem azok lettek erősek, amiket reggel csináltam és a többi annál halványabb, minél frissebb pisivel teszteltem. Eleve azért van ráírva a tesztekre, hogy reggel kell pisilni, mert a HCG-nek is idő kell, míg összegyűlik a vizeletedben kimutatható mennyiség. Ha iszol és gyorsan ki is pisiled, akkor kevesebb benne a HCG, ettől halványabb a csík.

2016. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Mínél hígabb annál kevésbé koncentrált és így annál kevesebb benne a HCG. Ne feledd, a vizelet HCG tartalmát értékeli a teszt és nem mindegy mennyit iszol előtte.
2016. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a megerősítést :) Persze már vérvétel igazolt, csak érdekelt mennyivel lesz halványabb, hát fele annyira :D Szóval, ha valaki tesztelni akar és víz színű majdnem a vizelte az inkább ne teszteljen, csak ha szép sárga :D
2016. nov. 23. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így jártam múlt héten. Egyre erősödő tesztjeim voltak, aztán egyszer csak elmúlt minden tünetem, ezért ijedtségemben az éjszaka közepén előttem egy tesztet úgy, hogy kb. 1 órával előtte voltam pisilni. Szinte víztiszta volt a vizelet, és a vonal is halványabb lett. Mondjuk nekem nem feleannyira, csak egy kicsit. Másnap a vérvételen 2000 fölött volt a HCG-m :)

Viszont én is kérdeznék tőletek:

Nektek vannak terhes tüneteitek?

Én nem igazán érzek semmit... néha 'érzem' az alhasam, néha szúrnak a petefészkeim, puffadok. De a klasszikus terhességi tünetekből semmi...

2016. nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia, gratulálok :)


Nekem tünet émelygés ami szinte egésznapos, de enyhe, két napja délután nagyon görcsöltem órákon át, azóta csak szúrkál, néha tompán fáj a hasam, sürű pisilés :D Enyhe melbimbó érzékenység, leginkább reggel és este... De egyenlőre parázok, mert

15- dpo-n a HCG 124 U/L lett ami nagyon szép, de a progi 41,7nmol/L Ettől aggódom , de kaptam progipótlást, remélem minden rendben lesz :S

2016. nov. 24. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es, én 6. hétben vagyok és egngem is aggaszt, hogy olyan nagyon erősen nem produkálok semmilyen tünetet. Émelygés most az előbb volt először (legalábbis szerintem a korábbi émelygéseket csak beképzeltem, de most tényleg elszorult a torkom és mély levegőket kellett vennem). Múlt héten jobban szurkált lent, most csak néha picit érzek valamit. Amitől most nagyon megijedtem, az az, hogy eddig minden este legalább egyszer ki kellett mennem WC-re, de most kibírtam az éjszakát. Ugyebár a progeszteron miatt kell sűrűn pisilni, de ha a progeszteron szint csökken, akkor vetélés lehet belőle. Szóval most parázok, hogy miért nem kell rohangálnom pisilni!

A mellem egyébként eléggé nő és leginkább a melleim árulkodnak arról, hogy úton van a baba.

2016. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!