Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy csak lett...

Beágyazódás vagy csak lett egy normal ciklusom es azert van?

Figyelt kérdés

12 dpo( lehet kesoi beagyazodasnak) de ma este elegge szur a hasam ossze vissza ,meg bizsereg vagy mintha zsibbadna én nem is tudom , hogy írhatnám körül.TUDOM nem láttok belém! De ez normal ciklusban elofordul? Most volt valszeg 1 év után ELŐSZÖR peteeresem es tuszorepedesem , amit uh val kovettunk. 7napja megfog jonni erzesem van es az egesz mellem erzekeny. Foleg alul es oldalt. Tiszta pattanas vagyok ( sosincs) es mindeféle érzés van a hasamban. Feher folyasom van.

Biztato jelek vagy ne almodozzam??:) tapasztalatokat varnem nem azt h jósoljátok meg vagy lássatok belém. Ha késik tesztelek. Köszi!!


2017. márc. 21. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat, nekem menstruacio es terhesseg elott is ugyanezek voltak. Nem volt minden mensim elott, de mondjuk 80%-ban igen. A terhessegek elott is.

Igazabol a szurka, meg bizserges, meg a megjon erzes pont azok, amelyek abszolut megegyeznek verzes es baba eseten is.

2017. márc. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, pattanas: a hormonok okozzak, mindenkinek eltero. En mensik elott lettem mindig pattanasos, terhessegnel gyonyoru bababorom volt/van. Ez volt az elso jel szamomra masodjara es harmadjara, hogy sikerult.

Valaki meg epp hogy brutal pattis lesz ha teherbe esik. Szoval ez sem mervado.

2017. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem sosincs pattanasom. Max 1 kósza néha, csak nehez eldonteni h az okozza normal ciklusom lett vagy talan baba de 1-2 nap es kiderul. Ma a 25 os teszt nega lett
2017. márc. 22. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!