Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új munkahely, halasszuk a...

Új munkahely, halasszuk a babaprojektet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, áprilistól új munkahelyem lesz, és már szeretnénk babát a férjemmel.Dolgozunk is rajta, de eddig még nem jött össze.(2 hónapja) Szerintetek szüneteltessük a dolgot az új munkahely miatt, vagy ne várjunk? Jeleztem a munkáltatóak mikor felvételezni voltam, hogy családalapítás előtt állunk, azt mondta akkor, hogy nem gond,de nem szeretném, hogy a későbbiekben probléma legyen belőle, ha összejön a baba és még alig dolgozok ott.... Véleményetek? Köszönöm előre is. :)

2017. márc. 22. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a szociális dolgozókat mindenhol lasszóval fogják, de ez nem azt jelenti, hogy próbaidő alatt ne rúghatnának ki. A mi településünkön volt olyan, hogy sokadik körben volt jelentkező egy ilyen állásra, örültek, amikor végre találtak valakit, de aztán mégis kirakták a próbaidő alatt és kerestek tovább.
2017. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok, mint te. Én is mondtam a munkáltatómnak, hogy a babaprojekt benne van a másfél éves tervben. Ebben a hónapban kezdtem (mellesleg ők hívtak engem a céghez, szintén kis település, szintén a szakképzettség az egyik ok). Mielőtt hívtak már volt egy próbálkozós hónapunk és úgy döntöttünk, hogy az új munkahely miatt nem hagyjuk abba. Elvégre az első hónapban nem jött össze (ami ugye nem ritka), de lehet csak másfél év múlva sikerül. Ha a munkáltató tud róla nekem nincs "lelkiismeretfurdalásom". Bár biztosan így is kényelmetlennek fogom érezni azt, hogy bejelentsem majd... De én magam a saját prioritásomat kell, hogy kövessem. A cég is a saját hasznát nézi ;)
2017. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne várjatok ,nem biztos hogy hamar összejön,a biológiai óra nem vár,gyorsan ketyeg.
2017. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem várnék vele.Én most keresek új munkát mégsem várunk vele, mert nincs miért. Munkahelyet lehet másikat találni, de a nőnek biológiai órája van sajnos.
2017. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

12# Megnyugtató számomra, hogy más is közli a munkáltatóval baba tervezési szándékait. Ezt csak azért írom, mert már többen is mondták nekem, hogy de h**e vagyok, minek mondtam meg..stb,stb, biztos,hogy nem fognak így felvenni. És lám, mégis! :) Mihamarabbi babásodást kívánok neked! :)


A többieknek is köszönöm szépen, hogy írtatok! Minden jót! :)

2017. márc. 23. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!