Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vedekezes mellett teherbe...

Vedekezes mellett teherbe estem egy 4 honapos kapcsolatban. A kapcsolatot stabilnak erezzuk, de nincs megtakaritasunk. Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Elnezest az ekezetek hianya miatt, angol laptoprol irok.

Beszelgettunk mar csaladalapitasrol, terveztunk elore, szeretnenk majd csaladot kozosen, de nem mostanra terveztuk, szerettunk volna tobb idot egyutt tolteni, nyaralni menni kozosen, stb. Nagyon jo es stabil a kapcsolatunk annak ellenere hogy csak 4 honapja vagyunk egyutt, en 24 eves vagyok, a parom 30. Nincs megtakaritasunk. Nem tudom mitevo legyek.

Az abortusz is egy megoldas, bar sosem tamogattam, de nem is voltam ellene. Igy hogy rolam van szo, teljesen mas, igy persze nem olyan konnyu ramondani hogy az abortusz egy konnyu megoldas.

Ha a masik szemszogbol nezem, akkor 24 eves vagyok es bar meg fiatal de szerintem a legjobb korban hogy anya legyek. De nem szeretnek rosszat a gyermekemnek, szeretnek neki mindent megadni. Orokbeadast nem szeretnenk.

Masik dolog hogy masnak olyan nehezen jon ossze a baba, en pedig csak ugy dobjam el magamtol?

De ha megtartjuk akkor nem tudom hogy meg tudjuk e oldani, meg tudunk e adni neki mindent.

Vajon mindig van megoldas?

Ti mit tennetek a helyemben?Kivancsi vagyok par velemenyre. Kerlek ne itelkezzetek, es nem szeretnem azt sem ha az abortusz temarol menne a vita. Koszonom.



2017. márc. 23. 14:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%
nagyon örülök a helyes döntéseteknek. élvezd áldott állapotod minden pillanatát. egészséget és sok örömöt kívánok nektek.
2017. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
93%
Hat nemtudom hogy ti hogy csinaltatok,de mi majdnem 5eve hogy ovszert hasznalunk,de soha nem tortentek balesetek,es meg csak "veletlenul"sem estem teherbe. En lassan 23eves leszek parom 31,lassan mar 32,kulfoldon elunk,o nem magyar,meg van mindenunk,megtakaritasunk ket autonk stb. De ezalatt a majdnem ot ev alatt nekem.meg eszembe sem jutott hogy gyereket szuljek,neki igen,de en mondtam hogy nem akarok,es tiszteletben is tartotta. Mindent meg is tettem erte hogy ne legyek terhes. Majd talan lesz eskuvonk,iden vagy jovore,a parom kora miatt lehet hogy majd bevallalok egyet,de csak egyet,meg hat o szeretne is gyereket. A baj az,hogy en nagyon felek,es ismerem magamat,es a fajdalom kuszobomet,es nem birnam,nem.akarom tonkre tenni magam,az eletunk is is jo gyerek nelkul,nem hianyzik az eletembol,legalabbis most meg nem. Lehet hogy majd meggondolom.magam,de oszinten szolva,nem erzem hogy jonne az a bizonyos vagyakozas egy csecsemo utan. De ez nem is baj szerintem. En biztos nem tartanam meg. A kerdesre valaszolva. De hat nem vagyunk egyformak (szerencsere) ti tudjatok.
2017. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nos igen, nem vagyunk egyformak, ez a te eleted, te dontesed. En -bar eloszor ijeszto volt mert nem mostanra terveztuk - most mar nagyon elvezem minden percet, meg a rosszulletek ellenere is, es nagyon boldogok vagyunk. En is mindig vedekeztem amiota szexualis eletet elek, de most megis becsuszott a baba, igy alakult, mi orulunk neki.
2017. ápr. 7. 16:46
 24/24 anonim ***** válasza:
50%

Hat en akkoris ugy gondolom hogy az ovszer megfelelo hasznalata mellett keptelenseg teherbe esni.

De hat ez van.

Gratulalok. Sok boldogsagot,bizz benne hogy ez igy is marad,"minden happy".

2017. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!