Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitasos vedekezes...

Megszakitasos vedekezes peteeres elott 1 nappal stb?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek, hogy van-e itt, aki hosszu evekig sikeresen alkalmazta a Megszakitas, vegul terhes lett -e "veletlenul"? Parommal 7 eve vedekezunk igy, eddig nem volt baleset, de 3 napja igy voltunk egyutt, peteeres elott 1 nappal. Aktus kozben 1x gyorsan kihuzta, allitolag meg idoben, aztan torles utan visszarakta... Nagy esely van igy babara?
2017. márc. 28. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Egy friss kutatás szerint a férfiak 40%-ának az előváladéka tartalmaz életképes (megtermékenyítésre alkalmas) spermiumot. Ezért lehetséges az, hogy egyes párok évekig alkalmazzák sikeresen ezt a módszert, másoknál meg hiába veszi ki időben a pasi, mégis terhes lesz a nő.


Ami a konkrét esetet illeti: én pesszáriumot használok és 6 órán át kell bent hagyni aktus után, ennyi ideig még életképesek lehetnek a spermiumok. A törlés önmagában semmit nem ér, hacsak nem kifejezetten spermicid anyagot használt. Az esély viszont nem túl nagy, hiszen még védekezés nélkül is csak kb. 20% esélye van a teherbeesésnek.

2017. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk bejött,5 évig "védekeztünk" így. Mikor babát akartunk elsőre sikerült. Viszont csak akkor érdemes ezt alkalmazni ha nem baj a "becsúszott" baba...
2017. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

12 éve, hogy alkalmazom (fogamzasgatlót nem tudok szedni), eddig baleset nélkül. Amikor terveztük, rögtön az első hónapban sikerült.

Biztos nem 100% módszer, de az én arányaimat nézve, számomra 95%.

2017. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
A megszakítás nem védekezés. Egyszerű szerencse hogy eddig nem lett baba
2017. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó esély van, igen. Majd kiderül.


A megszakítás jó móka, bármi lehetséges. Pl. barátnőm 8 évig így védekezett az exével, gond nélkül. Az új párjával egyszer kockáztattak, most fél éves a kisfia.

De ismerek olyan nőt is, aki mindig így védekezett, hét élő gyermeke van, volt két vetélése, és állítja, hogy mind tervezett terhesség, a megszakítás pedig biztonságos.

2017. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg időben kiszállt, akkor az esély elenyésző. Első válaszoló, linkelnéd a kutatást, amire hivatkozol?
2017. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A "csak 20%" szerintem elég sok, ha valaki nem akar gyereket... (Ha meg akar, akkor kevés...)
2017. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk évekig működött a megszakítás, sokszor csak azt alkalmaztuk, nem mindig volt kedvünk gumihoz, kúphoz. Viszont mikor eldöntöttük, hogy gyereket akarunk, akkor rögtön 2 védekezés nélküli szexből össze is jött, úgy hogy én nem feküdtem a hátamon szex után meg semmi ilyesmi, ami segíthette volna a dolgot.


Most ez nem igazán értem, hogy kihúzta, elélvezett, letörölte és visszatette? Mert hát az szerintem édeskevés, hogy kívülről letörölgette. Van ott még a húgycsőben szépen cucc, ami utána még kijövöget. Abból lehet gyerek.

2017. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!