Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítségetek szeretném kérni....

Nobody knows my name kérdése:

Segítségetek szeretném kérni. Március 18. -án a peteérésem napján voltam együtt a barátommal, de óvszerrel védekeztünk. Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

20-22 között kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Csináltam terhességi tesztet, de negatív lett.

Viszont minden reggel erősen hányingerem van.

Édesanyám szerint biztosan nem lehetek terhes, de nem tudjuk biztosra hogy kiszakadt-e a gumi. 3-4 körül megint veszünk terhességi tesztet, és előre félek az eredménytől. Szerintetek terhes lehetek..? 14L



2017. márc. 31. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Fel kettokor netezel, szexelsz.

El tudlak kepzelni.

Nekem is van 14 evesem. Kozel sem ilyen, hala egnek.

A tojashej a hatsodon.

2017. ápr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a probléma azzal, ha fél 2kor még fent vagyok. Nyugodtan írkálhat igazából, engem a vélemény nem érdekel. :)

Segítséget kaptam, itt lezárom.

2017. ápr. 3. 10:14
 13/17 anonim válasza:
Nah mi a helyzet? :)
2017. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Negatív lett, viszont azóta se jött meg. El fogok menni nőgyógyászhoz.
2017. ápr. 15. 04:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen tanulnal nem itt kerdezgetnel...ezert tart itt a vilag ahol...amikor a 14 eves mar sexel de fogalma sincs az egeszrol ....az ilyen izek miatt lesz oda a vilag....
2017. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Izék miatt?

Ha már a felnőtt próbál "oltogatni", akkor legalább már fogalmazz rendesen.

Izék..

Remélem a te "izéd" is olyan intelligens lesz, mint te.:)

2017. ápr. 24. 17:43
 17/17 A kérdező kommentje:

Mellesleg, megjött a menstruációm, már el is múlt. Orvos szerint a sok stressz miatt nem jött meg 1 hónapig.

Köszönöm a segítséget az értelmesebb oldalnak, a másik fele pedig forduljon fel.

2017. ápr. 24. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!