Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.6-7 hetes terhes vagyok....

Kb.6-7 hetes terhes vagyok. Pici vér volt a papiron. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés

A nyákom volt olyan de tényleg egy kicsit. Nyáron volt egy misse ad-bom. Beakartam menni a kórházba de mindenki azt mondja ne menjek. Nálunk a vizsgálat a belső vizsgálattal kezdődik bocsi a kifejezésért 2 ujjal fel nyúl,utána uh

Félek ha így megvizsgál baj lesz. Nem görcsölök. Hétfőn akartam először orvoshoz menni. Ne bántsatok nem vagyok felelőtlen csak össze zavarodtam,hogy menjek vagy nem. És félek is.


2017. ápr. 4. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz menj. Főleg egy vetélés után.
2017. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Igen, volt ilyenem, es nem itt irogattam, hanem lelekszakadva rohantam az ugyeletre.

Mi az, hogy azt mondjak ne menj?

Ki mondja?

Es miert erdekel ki mit mond? Felnott no vagy ! ( elvileg ) es a gyereked eleterol van szo!

2017. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de nálam ez bajt jelzett. :( Azonnal mentünk dokihoz.
2017. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont hat hetesen én is ugyanígy kezdtem, bementem a kórházba, nem találtak semmit, pihenés magnézium. Két nap múlva volt időpontom a dokihoz, panasz teljesen elmúlt, doki mindent rendben talált. Megnyugodtam. Pont két hét elteltével megismétlődött a dolog, akkor bennfogtak a kórházba, progeszteron pótlás és táppénz a 12 hétig. De nem tudták megmondani az okát. Csak találgattak. Így utólag nem bántam meg, hisz tudtam bármi is lesz én mindent megtettem.
2017. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem szulesznok es a noverek is azt mondtak, ha barmi verzest tapasztalok, azonnal korhaz, inkabb 10x menjel be feleslegesen, minthogy 1x ne menj be, amikor be kellett volna... Semmilyen verzes nem normalis. Elhiszem, hogy felsz a manualis vizsgalattol, de akkor mondd meg az orvosnak, hogy azt ne csinalja, csak az ultrahangot, mert aggodsz.
2017. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj orvoshoz, lehet, hogy progeszteronpótlásra van szükség. A manuális vizsgálatot nem vagy köteles elfogadni, megmondod, hogy azt nem engeded.
2017. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos méhen kívüli trrhesseg lett belole....nem szabad jatszani a vérzéssel!!!!
2017. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy missed ab után automatikusan adják a progipótlást a következőnél, főleg, ha vérzel. Én biztos nem várnék, nekem is volt egy missed ab-om, 4+3 napon már a dokinál ültem. Megvizsgált, de nem okozott semmi bajt. Sőt uh-t is csinált. Ha baj lesz, az a vérzéstől van, nem a vizsgálattól. A vérzés fenyegető vetélést jelent.

+ Irasd ki magad táppénzre és pihenj, bár gondolom, automatikusan veszélyeztetett leszel.

2017. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A ver sosem normalis! Foleg, ha mar volt vetelesed. Magatol nem fog elmulni..menj orvoshoz, hatha progeszteron potlas kell hogy megmaradjon a baba.

Mindenesetre az tuti hogy fekves, pihenes, magnezium. Es orvos lasson! Nekem azt mondta a dokim mindharom terhessegemnel, verzes, barnazas eseten azonnal menjek. Masodiknal szukseg is volt erre a tanacsra, sajnos hiaba mentem, elment a baba.

2017. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!