Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van, hogy...

Mennyi esélye van, hogy sikerül a baba? Volt akinek ovuláción kívül sikerült?

Figyelt kérdés
Március 22-én volt az utolsó menstruációm. Tegnap (8-án) védekezés nélkül voltunk együtt. Kalkulátor szerint 5-én volt ovulációm.
2017. ápr. 9. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Baba csak ovukor sikerülhet, mert akkor van érett petesejt, ami kilökődik. De ez nem jelenti azt hogy neked csak akkor lehetett ovud, amikor a kalkulàtor mutatja. Hisz akkor miért hasznàlna sok nő ovulàciós tesztet, elég lenne kalkulàtort hasznàlni, ami ingyen van.

Napra pontos minden hónapban a menstruàciód? Mert csak akkor van értelme kalkulàtort figyelni, és még úgy sem veheted 100%-ra amit egy program mond.

2017. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem napra pontosan szokott megjönni, pár napot mindig késik.
2017. ápr. 9. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont így sikerült, 3 nappal a kalkulátor szerint számolt ovu után.
2017. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as a választ. :)
2017. ápr. 9. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ugye világos, hogy nem 3 nappal ovu után esett teherbe, hanem később ovulált, mint ahogy a program írta?!
2017. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, értettem 5-ös
2017. ápr. 9. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Baba csak akkor lesz, ha van ovuláció. Az viszont nem szentírás, hogy pont félidőben legyen ovuláció.
2017. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!