Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után negatív?

Pozitív teszt után negatív?

Figyelt kérdés
Örömmel újságoltam a minap, hogy sok késés után halvány pozitív lett a tesztem. Késői ovum volt, a nemvárt utáni 8. napon lett először pozi, aztán vasárnap és hétfőn is. Még a délutániból is látható volt, igaz, halvány. Ma reggeli elsőből teljesen negatív. Volt még egy tesztem, mártogatós, ugyanabból a mintából ugyanúgy negatív. Ugyanez a típusú teszt lett pozitív azelőtti napokon, és nem egy, hanem legalább 5 példányban. Ahelyett hogy erősödne a halvány csík, mára eltűnt. Járt még valaki így? Mi lehet? Ma a 11. napja hogy késik...
2017. ápr. 11. 06:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a teszelgetést, ennek semmi értelme. Menj el dokihoz! Ha uh-n nem is, de vérből egyértelmű lesz a válasz.
2017. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Kedves kérdező mi lett az eredmény ?Mit mondott az orvos ?
2017. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed. Még csak kedd van, a doki csütörtökre vár. A kérdés kiírása utáni nap azonban megjött a menstruációm, az ügyeleten nem láttak terhességet. :( Lássuk mit mond majd a doki egy alaposabb vizsálat után.
2017. ápr. 18. 06:01
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor ez sajnos lehetett kemiai terhesseg, nagyon gyakori dolog, az orvos szerint eleteben minden no atel legalabb egyszer egy ilyet, csak aki nem tesztel mensi elott az meg sem tudja.

Sajnalom!

2017. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sajnálom :(
2017. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!