Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék gyereket, viszont a...

Szeretnék gyereket, viszont a terhességtől és szüléstől nagyon félek, nem birom a fájdalmat. Tudnátok valami biztatót mondani? 27/l

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 15:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Még hozzátenném, hogy mindezt úgy írtam, hogy igazi horrorszülésem volt, még az orvosok is ott sajnálkoztak, hogy ennyi komplikációt összeszedni ritkán sikerül.

De annyira sodródik az ember az eseményekkel, rohangálnak körülötte, stb, hogy mire észbekapsz, már vége is van.

Engem szülés után rögtön műtőbe kellett vinni a méhlepény miatt. De ott elaltattak, vakartak, varrtak, rendbetettek. Még altatás előtt elkaptam egy műtősvalakit, hogy légyszi bökjenek be altatás alatt egy helyi érzéstelenítőt a végén. Mondták, hogy oké, persze. Mire felébredtem, semmim se fájt :) Plusz hagytak még két órát aludni az őrzőben, akkor úgyis meg kell figyelniük, én meg álmos voltam.

2017. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Terhességnél pl a hànyingerek, gyengesêg amitől félek
2017. ápr. 12. 16:57
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

Nekem hányingerem egyáltalán nem volt. Talán egy hétig nagyon-nagyon enyhe émelygés, ami egy pohár víztől elmúlt.


A 10. hét környékén volt néhány hét, amikor nagyon álmos voltam. Hétvégén simán aludtam 12 órát is, munkanapokon meg emeltem a kávéadagon. Így nem volt gond belőle, igazán nem akadályozott semmiben.

2017. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
En is felek mind a terhessegtol,a szulestol meg plane,es mivel en is tudom hogy a fajdalomkuszobom kb.a beka segge alatt van,ezert biztos hogy nem fogom bevallalni. Nem akarok tonkretenni magam. En elvagyok gyerek nelkul is. Te se hamarkodd el.
2017. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

A fájdalmat a kitolási szakaszig lehet csillapítani.

Ha a vaginális szüléstől félsz, lehet császár, amire IGEN, valid indok a pszichés rettegés.

2017. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
Egyenlőre csak annyit mondhatok hogy nem ismered meg azt az onmagad aki te leszel mikor belépsz a szülőszobaba.. Aggódsz majd hogy minden rendben legyen tele leszel várakozással kíváncsisággal örömmel és félelemmel.. De erzed majd azt is hogy a kis pocaklakoert bármit! Képes vagy megtenni, es ez nagyon sok erőt ad, persze orvosi segitseg is sokat jelenthet ( azt én nem tudom mert ugyan 28 órát vajudtam, de jol bírtam) de a legfontosabb hogy higgy magadban a pocaklakoban es az orvosokban😉 menni fog😊 minden jot
2017. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
Ezeken a válaszokon mit lehet lepontozni te jó ég :D Mindenki úgy éli meg ahogy.
2017. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A vajúdás, szülés fáj nem kicsit. De a végeredmény a fontos.
2017. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!