Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel negativ volt délelő...

Reggel negativ volt délelő meg már pozitiv? Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 18. 14:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Most akkor öntsünk tiszta vízet a pohárba! Ez ugyanaz a hcg tesz, ami reggel negatív volt, csak később, délelőttre lett ilyen pozitív? Mert az nem számít semmit sem. Időn túli pozitív nem értékelhető. Ha negatív lesz, ki kell dobni, felesleges később nézegetni, minek? nem te kérdeztél kicsit előbb? ha 10 dpo-n vagy, szerintem hagyd a csudába a tesztelgetést, az ég egy adta világon semmi értelem, ez tényleg jóindulattal írom.
2017. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Reggel.csinaltam nem.volt vonal...kidobtam. delelott csinaltam ujat azon meg rogton kijott
2017. ápr. 18. 15:08
 13/19 anonim ***** válasza:
Oke, akkor hogy ertsuk: a kepen ketto teszt van. A hcg feliratos az, amelyet delelott csinaltal es rogton kijott?
2017. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az LH-s az ovulációs!
2017. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Magyarul akkor ma két hcg tesztet is csináltál,(meg egy lh-t) a reggeli hcg negatív lett, a későbbi hcg pedig ilyen pozitív? Ezen a linken elég egyértelmű a vonal, de 10 dpo-n szerintem akkor is korai, hacsak nem előbb fogant. Mást erre nem lehet írni, ezért praktikusabb késés után tesztelni, mert addig tényleg bármi lehet, ha progi pótlás kell, az más, de ez akkor is korai.
2017. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nemtudom miert irjatok h korai . Itt kb minden 3 nő 9-11 dpon mar pozit tesztelt. Ahhoz képest mondjuk az életben én egy ilyet sem ismerek. Pedig sok kismama es anyuka ismerosom / baratnom/ rokonom van!!!

Amugy sztem pozi lehet mert rozsaszinm ismeteld majd drukkolo

2017. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp ismételj,én ezt pozinak mondanám még igy is hogy idöntuli mert szép erös és nem kellet mereszteni a szememet.
2017. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezt most én sem értem! A képen 1 db terhességi teszt és 1 db ovulációs teszt látható!

Amúgy mind a kettő pozitív! A terheségi tesztet ismételd azért meg, az ovulációsat meg hagyd a fenébe!

Amúgy 10. dpo-n simán lehet halvány pozi nekem is az volt! Sőt nekem már a 9.dpo-n az volt.


[link]


Itt a 9.dpo-s halvány tesztem.

2017. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Gratulalok :)
2017. ápr. 18. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!