Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Nincs okom...

Terhes vagyok? Nincs okom aggódni, vagy azért figyeljem majd meg a mostani második menstruációmat? Vagy ez már az alkalom utáni első menstruációnál megmutatkozhat?

Figyelt kérdés
Miután csináltuk azután megijedtem hogy mi van ha terhes vagyok. De az azt követő menstruációm teljesen normális volt, (utána kb. Három hétre rá jött meg) tesztet is csináltam kétszer is, először az alkalom után pár nappal, utána kb. Két héttel az alkalmat követően de mindketto negatív lett. Tüneteim nincsenek semmi rosszullét se gyalori vizelés se semmi olyan ami erre utalhat. Annyi hogy a mellem most érzékenyebb mert most kéne megjönnie és akkor mindig érzékenyebb. A menstruációm még nem teljesen rendszeres most is késik de 3-4 napon belül megszokott jönni egyébként ez a harmadik nap érzem hogy fáj a hasam, meg érzékeny a mellem ugye, de sokan azt mondják hogy ez lehet terhesség jele is de nálam a mellérzékenység akkor már gondolom az első hetekben jelentkezett volna. Csak azt nem tudom hogy akkor az már jelentkezett volna az első menstruációnál vagy sem. 16/L

2017. ápr. 23. 10:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj tanácsot anyukádtól, ő biztosan fog tudni segíteni. Ha mást nem, hát gyorsan bepótolja az elmulasztott(?) felvilágosítást.

Az nem opció, hogy nem akarod neki elmondani. Ha elég "felnőtt" vagy védekezés nélkül szexelni, akkor legyél elég felnőtt ahhoz is, hogy felvállald a hülyeségedet.


Hogy a kérdésre is egyértelműen válaszoljak: nem tudom, hogy terhes vagy-e, mert nem látok beléd. De védekezés nélküli szex esetén lehetsz terhes, van miért aggódni.

2017. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, most kellene megjönnie, egy hónapja megvolt, és azt megelőzően 3 héttel történt az eset, vagyis majdnem 2 hónapja. Pár nappal az alkalom után még tutira nem mutatja ki a teszt, még szerintem 2 héttel utána se nagyon, de így 2 hónap után már teljesen biztosat mutat - szerintem - a teszt. Tesztelj még egyet, és ha negatív, akkor megnyugodhatsz.
2017. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet ma. Negatív lett
2017. ápr. 23. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!