Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt szeretnem kerdezni,...

Azt szeretnem kerdezni, mennyi ido utan jelenik meg a masodik csik a terhessegi teszten? Csinaltam tesztet es csak egy kis ido utan jelent meg halvanyan a csik.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 07:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
rajta van a leírásán, általában 5-10 perc után már nem lehet értékelni.
2017. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Par perc, peirasban rajta van. Tapasztalat: 5-6 perc utan ha semmi nem jelenik meg, az mar negativ lesz.


Regen volt egy Corax teszt (marmint most is van de mas kicsit), brutalisan jo volt, ahogy hozzaert a vizeletcsepp a pipettabol, azonnal felfutott es mar felfutas kozben atompiros lett a terhessegi csik is, pirosabb, mint a kontroll :) A masik ket terhessegemnel az osszes tobbi tesztmarka csak max feleannyira lett piros mint a kontroll es csak 4-6 perc mulva.

2017. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor értékelhető, ha időn belül jön ki.
2017. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a leirast. Ahogy a reklamokban is hirdetik 30 eve : " olvassa el a betegtajekoztatot ... "
2017. ápr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet es egybol egy negativ teszt lett ,felre is raktam bem foglalkoztam vele mivel ugy gondoltam h negativ nem lehetek terhes,utana kicsivel megmutattam a baratomnak es mar 2csik volt igaz halvany,de 2
2017. ápr. 24. 08:03
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Olvasd már el a tájékoztatóját! Hány percig lehet kiértékelni?! Fél órával a tesztelés után már nem feltétlenül mutat jó eredményt! Ennyire idióta ember nem létezhet!
2017. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor ideje csinálni egy másikat a betegtájékoztatónak megfelelően.
2017. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Kedves #6-os válaszoló! Meg tudnád mondani hogy miért kell így beszélni mással? Te örülnél neki ha veled így beszélnének? Ha már hozzászólsz egy kérdéshez, mégpedig egy normális kérdéshez, azt megteheded kultúráltan is. Elég lett volna annyit írni hogy, olvassa el a tájékoztatót, és ismételje meg a tesztet a leírás alapján. Már ne is haragudj, de nagyon szúrta a szemem a kirívó bunkó stílusú válaszod.!!
2017. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 5 percen belul megvan az eredmeny. Ennel kesobb mar ne nezegesd, dobd ki.


Ha bizonytalan vagy, 2-3 nap mulva ujra tesztelj.

2017. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Szia én most ugyan így vagyok pénteken teszteltem. hozzá teszem fél éve próbálkozunk.Negatívnak láttam aztán vissza a dobozba és be a táskába. Később gondoltam na jó kidobomde megnézztem mégegyszer és két csík volt rajta.Most teszteltem de negatív lett holnap reggeliből megint megpróbálom.
2017. ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!