Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt szeretnem kerdezni,...

Azt szeretnem kerdezni, mennyi ido utan jelenik meg a masodik csik a terhessegi teszten? Csinaltam tesztet es csak egy kis ido utan jelent meg halvanyan a csik.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 07:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

6-os tenyleg nemtud emberien viselkedni.

Dr igazabol mar hott felesleges leirni meg a 8. embernek is ugyanazt ;)

2017. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tesztek időn belül értékelhetőek optimálisan. A negatív teszteket kikell dobni, nem pedig később nézegetni, hiszen teljesen lényegtelen mit mutat később, az már nem számít valós eredménynek. ha így tesz az ember, akkor elkerülheti az ilyen helyzeteket. Negatív=kuka. A pozitívat meg gondolom ki ki elrakja megőrzésre.
2017. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem pedig ha korán tesztel, lehet hogy csak 10 perc után jön ki a csík és ha jól látható és rózsaszín akkor az igenis terhesség. Nekem 13.dpo napon ez volt. Nemvárt után 1 héttel pedig ahogy írták, ahogy szívta fel a teszt úgy jött ki a csík azonnal.
2017. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Keress kérdést s témában időn túl pozitív, sokan írják hogy baba volt, illetve negatívnál később se lett rózsaszín.
2017. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%
#8-as vagyok! Köszi a lepontozást! :D Azt gondolod hogy ezzel megbántasz? Olvasd végig a válaszokat! Egyedül a te válaszod "bunkó" stilusú! Én legalább nem vagyok életunt, besavanyodott "idióta", aki azzal éli ki a komplexusait hogy ok nélkül bánt másokat! Kedvességgel többre mennél az életben, és talán mások se oltanának le a "bunkó" stílusod miatt.Természetesen mindenkinek lehet véleménye, de azt normális stílusban is le lehet írni! Remélem képes vagy a változásra, és még nem hatalmasodott el rajtad a "savanyúság" :)
2017. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok savanyú, csak nem szeretem, amikor valaki böszme. Én is csináltam már tesztet többször is, és érdekes módon elsőre ment a hozzá járó papír értelmezése.
2017. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%

Tudod, nem mindenki gyakorlott tesztelő! Nekem is ment elsőre a tesztelés, és még papír sem kellett hozzá!

Viszont ha kidobás elött a tesztemen látnék még egy csíkot, bizony én is elbizonytalanodtam volna, és én is válaszokat kerestem volna az eset megmagyarázására.Ettől még senki sem böszme! Ettől még nem kell senkivel sem lekezelően beszélni! A véleményed nem jogosít fel arra hogy lekezelő legyél!

Üdvözöllek!

9+2 Hkm

2017. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!