Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit kétségbe vagyok esve....

Nyunya85 kérdése:

Kicsit kétségbe vagyok esve. Miért negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Bevallom, nem nagyon irogattam a menses napjait, mert megszakításosan védekeztünk. Egyszer csúnyán összevesztünk, de kibékültünk és ennek hevében úgy döntöttünk, hogy nem baj ha baba lesz. Majd utána 2-3 napig szintén. Aztán foglalkoztatott a terhesség és kalkulátorral kiszámoltam hogy pont akkor volt a peteérésem. sorra negatívok lettek a tesztek. ( márc 25én volt ovu.) ápr.7-én megjött. Utána az ovu.21e volt. Persze azokat a napokat is aktívan töltöttük. 20as teszttel negatívak. Ma vettem egy 15-st de nem merem ellőni..a köv mensesem 05.05-n lenne. De, már folyton szédülök, hányingerem van, a melleim úgy fájnak mint mikor brinful a tej, megnőttek, azt kívánom amit az eddigi terhességeknél, sósat, és jeget. Most akkor mi van?!

Meg akarom várni az orvost, hogy elmarad-e a mensesem. De szerintetek? Ha igen, akkor valószínű sz áprilisi esettől lehet?



2017. ápr. 26. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha 21-én volt ovud, akkor még a beágyazódás sem kezdődött el, semmilyen terhességi tünetet nem produkálhatsz.
2017. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy első írta.

Meg pár hónap után azért még nagyon korai "kétségbe esni". Nem megy ez annyira gyorsan. Ha már 6-8 hónapja szépen csináljátok és nincs eredménye akkor érdemes talán kicsit vizsgálódni. Addig meg lazítsatok, ha rástresszeltek akkor annál nehezebb.

2017. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Szóval pénteken vagyis 5 napja volt ovud és csodálkozol a negatív teszten?

Még a beágyazodás sem történt meg! A nemvárt első napján érdemes tesztelni először (ha nem jön meg). Ha nagyon neü bírod kivárni akkor pár nappal előtte már csinálhatsz tesztet, de igazán két héttel ovu után érdemes.

A tüneteid semmiképp nem lehetnek terhes tünetek!!! Mert nem vagy terhes! Talán egy hét múlva már mondhatnánk de akkor sincsenek ilyen tünetek még!

A tejbelövellés meg egészen a végén van csak!

2017. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt olvastam az előbb, hogy beágyazódáskor enyhe görcsök, szurkáló érzést lehet érezni. Na ez volt tegnap. Meg azt is, hogy van hogy ovuláció előtt is termékeny lehet. Így már elkezdődhetett a beágyazódás, amit érezhettem tegnap.

Aztán az is eszembe jutott, hogy miért van az a családunkban, hogy terhesség mellett 3-4 hónapig van menstruáció.

Akarom ezt a babát, és nem akarom bebeszélni magamnak. Érzem :)

2017. ápr. 26. 11:17
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Ovuláció elött termékeny? Amig nem ovuláltál addig nincs megtermékenyíthető petesejt. Ha megtörténik az ovuláció kiszabadul a petesejt amit megtermékenyít a hímivarsejt, aztán elkezd vándorolni a méh felé! Ez minimum 5-6 napot vesz igénybe és csak akkor kezd el beágyazódni.

Én pontosan tudtam hogy mikor volt ovulációm, és rá 9 napra teszteltem egyet, ami nagyon halvány pozitív lett, és még így is szerencsésnek mondhatom magam hogy ilyen korán kimutatta a teszt!

9+4 hkm

2017. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Feltételeem arra gondol, hogy még életképes hímivarsejtek várhatják ovu előtt is a petesejtet. Ami nem azt jelenti, hogy ovu előtt teherbe lehet esni. A kalkulátor szerinti ovuval nem tudokmit kezdeni. De ha véletlenül 21-én volt, a teszt nem mutathat még semmit.
2017. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne beszéld be magadnak...
2017. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Uh nagyon ragorcsolsz a dolgokra ... Ezzel csak hatraltatod a teherbe esesedet ... Hidd el ... Voltam en is igy ugy vágytam ra ... Visszagondolva nagyon nagyon gaaz voltam ... Ugyan senkinek nem ártottam ezzel csak magamnak de nagyon ! Lelkileg kivoltam abban az idoben ezmiatt !

Tudod egy nagyon bölcs ember szokta mondani " engedd el es megkapod ..."


Ilyen ez ... Ne görcsölj rajta, lazits ! Hányan írjak hogy mar épp lemondtak rola amikor jott a baba ... Hidd el van ebben valami !

2017. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. ápr. 26. 23:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Sikerült :) pozitív :)
2017. máj. 3. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!