Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit kétségbe vagyok esve....

Nyunya85 kérdése:

Kicsit kétségbe vagyok esve. Miért negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Bevallom, nem nagyon irogattam a menses napjait, mert megszakításosan védekeztünk. Egyszer csúnyán összevesztünk, de kibékültünk és ennek hevében úgy döntöttünk, hogy nem baj ha baba lesz. Majd utána 2-3 napig szintén. Aztán foglalkoztatott a terhesség és kalkulátorral kiszámoltam hogy pont akkor volt a peteérésem. sorra negatívok lettek a tesztek. ( márc 25én volt ovu.) ápr.7-én megjött. Utána az ovu.21e volt. Persze azokat a napokat is aktívan töltöttük. 20as teszttel negatívak. Ma vettem egy 15-st de nem merem ellőni..a köv mensesem 05.05-n lenne. De, már folyton szédülök, hányingerem van, a melleim úgy fájnak mint mikor brinful a tej, megnőttek, azt kívánom amit az eddigi terhességeknél, sósat, és jeget. Most akkor mi van?!

Meg akarom várni az orvost, hogy elmarad-e a mensesem. De szerintetek? Ha igen, akkor valószínű sz áprilisi esettől lehet?



2017. ápr. 26. 10:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2017. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
És ikrek :)
2017. jún. 26. 14:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor duplán gratulálok!
2017. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!