Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti vállalnátok olyan férfival...

Ti vállalnátok olyan férfival gyereket akibe nem vagytok szerelmesek, viszont jó apa lenne belőle?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
5-ös orulok hogy nalatok nem mult el de az esetek nagyon nagy reszeben elmulik. Ne keverd ossze a szeretettel
2017. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ennyire nem fekete-fehér a dolog.

Alapvetően nem tartom jó ötletnek, mert nagyon veszélyes dolog, hiszen bármikor szerelmes lehet valaki másba. És akkor mindhárman sérültök.

Viszont nem írtad a körülményeket: ha már évek óta együtt vagytok, és együtt is terveztek maradni, akkor miért ne lehetne gyerek? Ha már kifuttok az időből, és most van az utolsó lehetőség a gyerekvállalásra, akkor miért nem születhetne meg az a baba? Szóval nem mindegy, hogy ezt 25 vagy 40 évesen akarod megtenni.


Ráadásul nem kell álszenteskedni, egy csomó nő van a világon (meg a gyk-n is), akik vállaltak gyereket olyan férfival, akibe nem szerelmes - ilyen vagy olyan okból. Ez egyáltalán nem egyedi probléma.

2017. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Nereida3 ***** válasza:
Az utolsóval teljesen egyetértek. Én is nagyon szerettem volna már babát. Egyik szerelmi kapcsolatom sem működött. Ez nagyon jó, viszont nem szerelem. Viszont szívás, mert én is szerelmes lettem másba... Már rég lemondtam arról pedig,hogy lézetik olyan szerelmi kapcsolat, ami nem önfeladás. De egy nő életében valóban eljön az a pillanat, amikor bekattan nála, hogy gyerek, gyerek, és kábé mindegy, kitől, csak legyen. Nekem nem volt mindegy azért. Csodálatos apa, csodálatos társ, de szexuális vonzalom a részemről nem igazán van már. Szóval patthelyzet...
2017. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Nereida3 ***** válasza:
Szóval szerintem ne vállalj, mert boldogtalan leszel. Kivétel ha már negyvenhez közeledsz és semmiképp nem tudsz tovább várni a szerelemre. Kégy nagyon őszinte magadhoz, hogy mire vágysz. Mert ami fontos, azt csak egy darabig lehet elnyomni...
2017. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Nemes Zoltán ***** válasza:

A szerelem elmúlik, a jó apa marad.

Hajrá.

2017. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!