Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor vállalnátok be a...

Ti mikor vállalnátok be a babát? Főiskolai diploma után, vagy egyetemi diploma után?

Figyelt kérdés
Nemsokára diplomázom, de nem tudom, hogy várjak-e amíg meg nem lesz az egyetemi 4 vagy 6 éves diplomám. ..
2016. márc. 14. 19:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
A baba vállalásnak semmi köze a diplomához.
2016. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy év folyamatos munkaviszony után.
2016. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel, viszont a kétéves diplomával alig keresnek valamit...
2016. márc. 14. 19:24
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
többet kapnál mintha munkaviszony nélkül szülnél..Két éves diploma? Olyan van? tudtommal a legrövidebb képzés is 3 éves.
2016. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
2-3 éves munkaviszony után.
2016. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mikor meg lesz a diplomám, el tudok helyezkedni. Viszont, nem keresnék sokat, így vissza akarok menni, hogy meglegyen a 4 éves diplomám is. Szóval lenne munkaviszonyom. A kérdésem arra utalt, hogy várjak-e mire jobban fizető állást kapok...
2016. márc. 14. 19:30
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen a diploma után...bár azt sem azonnal,mert akkor az életben nem vesznek fel melózni.
2016. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Két év alatt nem kapsz diplomát, maximum valamilyen felsőfokú szakképzettséget. Én nem csak ettől tenném függővé. Én egyébként az államvizsgám estéjén estem teherbe, azt ünnepeltük a férjemmel. Nem túl jól fizető állásból jöttem el szülni, de nálunk ez nem számított, mert nyolc hónap után én mentem vissza és a férjem jött el gyedre, így nem túl hosszú ideig kaptam a baba utáni ellátást. Amikor visszamentem, akkor viszont már duplája lett a fizetésem.
2016. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
En a 4 eves diplomarol se tudok, a mernoki bsc-k 3.5 evesek, en ilyenre jarok levelezon, meg 1 evem vn hatra, de jon a baba, passzivalok 1 evet es folytato, szerencsere vn nagyszuloi segitseg (szivesen vigyaznak majd ra), no meg 5 eves munkaviszony a hatam mogott!! A munkaviszony ha nincs meg esetleg meg szoba johet a gyed extra, mi is jobban fogunk kijonni ugy
2016. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Kolfoldon elek, így két éves diploma, az két éves diploma. ..
2016. márc. 14. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!