Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog pozit...

Norman Bates kérdése:

Kivancsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2017 Majus vegeeig?! Jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem lattam, hogy lenne uj kerdes mar vagy ket honapja, szoval batorkodom ismet en folytatni a nepszeru kerdes sorozatot.

Mi Januar ota probalkozunk ez a negyedik honapunk, majus 10-11 korulre nem varom. Babasodast kivanok mindenkinek :)



2017. ápr. 30. 16:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért mert később vettem be a gyógyszert vagy 3 órával ?
2017. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Írtam ki kérdést, de gondoltam belekontárkodok ebbe a kérdésbe is. Hátha tudnátok valamit mondani :)

Bemásolom a kérdésem:


Van egy 13 hónapos kisfiam, szoptattam így Azália fogamzásgátlót szedtem. 1 hónapja nem szopizik, de végig szedtem a gyógyszert. Vasárnap vettem be az utolsó szemet. Azóta nem voltunk együtt, előtte igen. Vártam, hogy megjöjjön a menszim, ami szerdán jött is, de csak 1 nap volt és csak alig. Gondoltam elmegyek orvoshoz, de csinátam egy tesztet is a biztonság kedvéért. A doki hetente 1x jön ide, csütörtökön. Igazából nem tudom mikor kellene tesztelni, mivel nem volt mensim a szülés óta. Teszek fel képet a tesztről, eléggé kinagyítottam, áttettem negatívba is. Mit gondoltok?

Nem értem miért nem jön meg, szedtem a gyógyszert is rendesen.

Köszönöm a segítő válaszokat! Én megmondom őszintén, mintha látnék, vagy még se. Lehet korai teszt, nem tudom...


[link]

[link]


Bocsi tényleg, csinálok tesztet 1-2 nap múlva. :)

Mindenkinek sikeres hónapot kívánok!! :)

Anita

2017. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:
100%

39# peogeszteronpotlasert mentem de azert megnezett már 5+4 lehettem es 3mmes letezsakot latott. Aztan masnap annyit se es a vervétel eredményem 130.3 5+5 hetesen úgyh doki megnézett a petezsák már nem volt kerek hanem szakadozott és szabálytalan lapos.:((

Szval progit lekell tennem.. ha elmult doki es megmondja h már akkor elkezdhetunk e probalkozni. Azzal vigasztalt h igy lehet h nem fog mar sokaig tartanj

2017. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nekem szerdan vagy csutortokon kene megjonnie, tegnap delutan a first response negativ lett(elv azt nemvart elott 5 nappal lehet mar hasznalni)

Van meg egy first responsom, de nem merem elhasznalni, ugy erzem nem sikerult ez a honap :/

Nincs semmi tunetem, talan kedd reggel ellovom a masikat aztan annak mar 99% az eredmenye.

Ti hogy alltok?

2017. máj. 7. 15:28
 45/105 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo ! En vagyok aki elvetélt, nekem nem.mutatta az se korán. Az olcsóbbik nezes elobb mutatta egy nappal. Ez csak marketing sajnos
2017. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 A kérdező kommentje:

Hat itt angliaban ez az egyik vezeto terhseegi teszt (clearblue a masik).

Elv. 12,5 erzekenysegu, de persze lehet csak azert volt neg, mert 10dpo esti vizeletet hasznaltam.

Remeny hal meg utoljara

2017. máj. 7. 18:00
 47/105 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező! Nekem mensi előtt 4 nappal ilyen lett az x-epil tesztem:


[link]

Ha jól tudom 25-ös erősségű. De ez nem mérvadó, mert nekem mindig is nagyobbnak mondták a babát a koránál, 1 héttel. Így én arra gondolok, hogy hamarabb jött össze, mint ahogy gondoltam.

Amíg nem jön meg van remény. :)


Most az én problémámra visszatérve, Azália fogamzásgátlót szedtem, de az abbahagyása után szinte nem jött meg (1 napos volt, alig). Szerdán is csináltam tesztet, ami a hozzászolásomba van linkelve, meg pénteken is, ez ilyen lett:


[link]


Mit gondoltok? Holnap csinálok újat. :)


Anita

2017. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
100%
Tudom kerdezo en is Angliában éltem és betároltam belole.. de penzkidobásnak bizonyult. Azert irtam... a 150ft os teszt 13-14dpon mutatta.. clear blue a masik 14dpon reggel semmi.. 18 dpon már pozi volt! Szval ja nem rosszból írtam. Csak nr hibazz akkorat mint en . Ne varjunk csodat egy teszttol.. van akinek 10nap a beágyazódás vagy 12 van akinek 7 nap. Na akl kimutatHATja.
2017. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 A kérdező kommentje:
Koszi utolso, igazabol miota probalkozunk alt veszek egy 2dbosat a bootsban es 11. 13. On tesztelek. Am clearblubol az ovu tesztet hasznalom az tenyleg draga, de fsz ki van a kinain a csikok keresgelesevel.
2017. máj. 8. 01:48
 50/105 anonim ***** válasza:
100%
Ha tellik ra ne foglalkozz az árával. Én a fastest.hurol rendelek mindig kazettas ovutesztet 20as erossegut es soha nem csalodtam benne. De am szivesen.:) kinek mi!
2017. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!