Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog pozit...

Norman Bates kérdése:

Kivancsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2017 Majus vegeeig?! Jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem lattam, hogy lenne uj kerdes mar vagy ket honapja, szoval batorkodom ismet en folytatni a nepszeru kerdes sorozatot.

Mi Januar ota probalkozunk ez a negyedik honapunk, majus 10-11 korulre nem varom. Babasodast kivanok mindenkinek :)



2017. ápr. 30. 16:14
 71/105 anonim ***** válasza:
100%
Cukibaba parnap mulva azert tesztelj megint akkor mar erosebb lesz a csik!:) 70# -es voltam
2017. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
100%
jaj persze hogy tesztelek , hiszen veszek5 darabot :) :D lehet meg egyet megcsinalok ma mas fajtaval :D mert ebbol mar nincsn .. de hatha nem csap be a teszt
2017. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
100%
#61-es vagyok, sajnos nekem az X-epil teszt negatív lett :/ (ejfeli teszt)
2017. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
100%

Dejó, hogy valakiknek már sikerült! Én szerda-csütörtökre nem várom. Bár az ovum most később volt így lehet csúszni fog minden.

Sajos csak egyszer tudtunk együtt lenni az esélyes időszakban, de hátha.

Mondjuk már szurkál a hasam és a derekam szóval szerintem megjön.

2017. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:
100%
74 es en is csutortok pentekre nem varom es ma pozi lett a teszt , ha minden igaz .. :) cukibaba vagyok
2017. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jo latni ,hogy gyulnek azert azok a pozi tesztek 😊cukibaba en is egy csomot tesztelek😂 nekem mar holnap lesz 1 hete,hogy 2 kulonbozo teszt is kimutatta ,hogy pozi de azert ma megint csinaltam egyett megint masfajtaval 😂biztos ami biztos alapon pedig mar tuneteim is vannak.. ezt mar elsem merem mondania ferjemnek mert elso terhessegnel is csinaltam 😁 #50 es voltam
2017. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
100%

#74 vagyok

De jó neked cukibaba! Én még csak a 6-7dpo vagyok, szóval nem érdemes tesztelni. Múlt hét hétfőn vagy kedden volt ovum (soha nem tudom, hogy akkor van e amikor leesik a hőm vagy másnap amikor felmegy, mert akkor volt nyák is). De csak kedden tudtunk együtt lenni, szóval én nem vagyok bizakodó.

Ha nem jön meg hétvégén tesztelek ;)

2017. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig előbb a nyák van, majd a hő leesik. Aztán felmegy. Eszerint nekem elvileg össze kellett, hogy jöjjön, legalábbis jókor voltunk együtt. Nekem még van 13 napom.....
2017. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
100%
[link] erosebb a csik ??? vaggy nem , cukibba vagyok
2017. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
100%

#74 vagyok

Szerintem egy picit erősebb. Ne aggódj cukibaba, bízz a picidben!

Nekem ma-holnap kellene megjönnie, de később volt ovum még csak a 8dpo vagyok. Tegnap-tegnapelőtt eléggé görcsöltem, megjön érzésem volt, de nem jött meg. Ma meg semmi érzés. Pénteken teszt ha addig sem jön meg, hátha mutat már valamit. :)

2017. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!