Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog pozit...

Norman Bates kérdése:

Kivancsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2017 Majus vegeeig?! Jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem lattam, hogy lenne uj kerdes mar vagy ket honapja, szoval batorkodom ismet en folytatni a nepszeru kerdes sorozatot.

Mi Januar ota probalkozunk ez a negyedik honapunk, majus 10-11 korulre nem varom. Babasodast kivanok mindenkinek :)



2017. ápr. 30. 16:14
 51/105 anonim ***** válasza:
100%
28#-as vagyok. (Szintén Angliából.) Sajnos nekem szombaton megjött, így a 3. hónap sem volt sikeres.
2017. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 A kérdező kommentje:

Nekem ma reggel is negativ lett a first response, szerda/csutortokon meg fog jonni :(

Elozo kommentelo, nem tudod a gp mikortol foglalkozik ezzel?

Negyedik probalkozos honap januar ota, de mondjuk mondom 6-7-et, akkor kerhetem, hogy hormonokat megnezzek?

2017. máj. 8. 20:44
 53/105 anonim ***** válasza:
88%
Inszem utáni 5. nap. Nagyon lassan telik az idő, igyekszem majd kibírni, hogy csak a 14. nap teszteljek :)
2017. máj. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, én május 29-re nem várom, most próbálkozunk. 😃
2017. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
92%
Sziasztok! En hetfore nem vartam 😊 szombaton teszteltem negativ lett...el is konyveltem ,hogy nem jott ossze... de nem jott meg igy tegnap teszteltem predictor earlyvel pozi lett 😊aztan utana olvastam ,hogy sok a rossz velemeny a tesztrol igy ma megismeteltem clearblueval de az is pozi szoval nagy az orom ❤ mindenkinek szurkolok ,hogy sikeruljon!Akinek meg sikerult annak meg problema mentes baba varast kivanok!:) <3
2017. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok remelem 17 én azt mondja a doki h probalkozhatunk tovább és kitisztultam.:) drukkoljatok h már kezdodo pét lasson vagy valami jót.:)

Ha így lenne akkor juni 1 re nem várom. Remélem beferek ide úgyis.😊😊😑😚

2017. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
100%
Én péntekre nem várom. Augusztus óta próbálkozunk . Az első baba lenne. Ebben a hónapban kezdtem el inni a teákat. Remelem hamarosan össze jön nekünk is . 😊
2017. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 A kérdező kommentje:
En mara nem vartam, meg semmi, de mivel hetfon negativ volt a legdragabb teszt igy szerintem valszeg holnap megjon.
2017. máj. 10. 20:01
 59/105 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok 16-ra nem varom de mar vannak mensis tünetek elkönyveltem hogy nem sikerült :(
2017. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
85%
Kerdezo meg ne add fel!!!En szombaton teszteltem negativat ...az egyik legdragabb tesztel ...amivel az elso terhessegemet 2 nappal a nem vart elott kimutatta!!Most meg olyan negativ volt,hogy csak nah... es most 2 nagyon jol lathato pozi tesztem van es csak 3 nap telt el a negativ es az elso pozitiv tesztem kozott! :) (ugyan az a markaju teszt volt) szoval szerintem van remeny!
2017. máj. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!