Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog pozit...

Norman Bates kérdése:

Kivancsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2017 Majus vegeeig?! Jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem lattam, hogy lenne uj kerdes mar vagy ket honapja, szoval batorkodom ismet en folytatni a nepszeru kerdes sorozatot.

Mi Januar ota probalkozunk ez a negyedik honapunk, majus 10-11 korulre nem varom. Babasodast kivanok mindenkinek :)



2017. ápr. 30. 16:14
 81/105 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! 18as vagyok. 2án de inkább 3án volt ovum. Elkezdtem jóstesztelni mert az előző terhességemnél is mutatta a babát az ovuteszt. Itt vannak a tesztek. A zöldek ovutesztek a kék 10es terhességi. Szerintetek?

[link]

2017. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
100%

p3as ra semmit sem kaptam azt mondta majd 3 honap mulva kontroll mert szte az a baj h amikor verzes miatt mentek akkor vette le a mintát az orvos.

Amugy kitisztultam nem szukseges müteti befejezés 3 honapig closti nélkül de probalkozhatunk. Tuszoket nem látott de korai is lenne 16-18cnapokon szokott lenni és 11.napon vagyok. Teljesen tiszta a mehem es a petefeszkek is rendben. A méh vissza is húzodott már. Ciszta is eltunt. Ilyen tisztának sose látott még senki már 16 éves korom.óta. szerinte ha fajdalmas is lelkileg de testileg ugymond jót tett ez a vetélés ,mer kitisztultam! Holnap megyek vércsoport vizsgálatra meg hcgre.

Azt mondta a baj elé megyunk mert nemtudjuk a vercsoportom , azt mondta ha olyan akkor szuri + progi pozi teszttől. Kb ennyi.😊😊 L vagyok, aki elvetélt május 3án

2017. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
100%

Cukibaba sztem erosebb ! Amugy en ugyan ezt csinaltam,de kb csak azt ertem el vele ,hogy jol bestresszeltem magam...hetfon is teszteltem de egy eleg olcso tesztel, es olyan halvany lett ,hogy kb szivinfartust kaptam ...szoval abba a pillanatban rohantam es vettem egy olyat amivel mar teszteltem a multheten.Nah hat azzal olyan eros pozit kaptam, hogy csak nah! Vegre olyan eros lett mint a kontrol csik!Szoval sztem teszt is valogatja,hogy mennyire erosodik az a csik de szerintem. A tied erosebb szerintem!😊


Utolso ,orulok,hogy jobban vagy! Nagyon remelem gyorsan ujra pozitiv tesztet tarthatsz majd a kezdben!


Mi pont ma vagyunk 5 hetesek😊 nagyon faj a mellem, meg sokszor megszedulok neha pici hanyingerem is van de meg kibirhato de a lanyommal sem voltam nagyon rosszul szoval remelem a kistesoval is hasonlo lesz.Kicsit gorcsolgetek,feszul a hasamalja folleg a munkaban ,de hat ez normalis! (Elsoterhessegmnel is sokat gorcsoltem)Ettol fuggetlenul ,nagyon felek ne hogy baj legyen.De csak junius 2-re kaptam idopontot szoval meg 2 het izgulas ,hogy minden rendben legyen!

Bocsi a kisregenyert!:)


Tobbieknek megy a drukk!:)

2017. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
100%
cukibaba vagyok , remelem velunk marad most a baba , :)
2017. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem aprilis 28-majus3-ig volt meg. Peteeresem kb.9-e korul lehetett. Nekem atlagban 24 napos a periodusom. Sajnos csak 1x tudtunk egyutt lenni 6.an este. 23-ra(jovohet keddre) nem varom. :) gratulalok a sok pozi tesztnek! :) szerintetek lehet eselyem? 22/L
2017. máj. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:

Cukibaba biztosam veletek marad ne aggodj.:)


Én 1 es vagyok aki vetelt.

Drukkoljatok h hetfon a vercsoport eredmenyem ne negatívos legyen!:)

2017. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:

#74 vagyok

Szerdán kelletett volna megjöjjön de nagyon késői ovum volt így most vagyok a 11dpo.

Ma reggeli teszt negatív és a hőm is esett 2 tizedet.

Talán icipicit feszül a hasam mint mensi előtt szokott. Szóval sok reményem nincs.

Mindenki másnak nagyon szurkolok!

2017. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :) De jó, hogy most is van még ilyen kérdés, csak kíváncsiságból kerestem rá :) 2-2,5 éve is írtam ide, mikor az első babánkat terveztük, ő 10 hónap után jött össze. Azóta már elmúlt 1 éves, és most kezdtünk próbálkozni kistesóval, elméletileg 7. dpo-n vagyok, pontosan nem tudom, egyelőre nem hőmérőzök meg ovutesztelek, csak nem védekezünk. Mihamarabbi babásodást mindekinek!

Fanni

2017. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
100%

Cukibaba annyir irnek h 48-74 orankent duplazodik szval sok erosodest eleinte ne varj. 5 hetes kortol mar gyorsabban duplázódik. Ne aggodj minden rendben van. En nem is merek majd tesztelni igy h elment a baba... nemtudom miert. Latni se akarok tesztet kb. Pedig elotte mar 9dpotol teszteltem :(

L!

2017. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
100%

#74 vagyok

Nekem ma megjött. Mindenesetre nem búsulok még csak a második hónapunk volt. :)

Megy a drukk mindenkinek!

2017. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!