Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok e mondani valóban...

Tudtok e mondani valóban vízálló okostelefont? Olyanra gondolok, aminek vízállóságát meg is valóban és komolyan tapasztaltátok!

Figyelt kérdés

Nekem nem régen egy Evolveo StrongPhone Q4

[link]

ázott be, egy 5 perces csapvízbe merítés után, csíkos és foltos lett a képernyője. Pedig gondosan össze volt csavarozva és a gumidugói be voltak maximálisan dugva. És kiszárítása után is csak a pára tűnt el belőle, a csíkok és foltok megmaradtak.

Itt ezen a linken

[link]

pedig arról lehet olvasni, hogy valaki a Sony Xperia Z2 telefonja ment teljesen tönkre 30 perc vízalatti fényképezés után.

Létezik-e egyáltalán valóban vízálló okostelefon, vagy ez csak a gyártók pofátlan habos meséje?

Tud valaki mondani például valamit a Samsung vízálló okos telcsijéről?



2014. nov. 1. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik gyártó marketing dumáját se szabad elhinni. Ha vízálló is akkor is csak egy darabig.
2014. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En a Motorola Defy-t tudom ajanlani. Egyik osztalytarsamnak volt , mindent megelt a telo.
2014. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom miért kell a csap alatt kóstolgatni, itt mindenkinek ez a mániája.

Nekem Sony Z1-em van, eszembe nem jut víz közelébe vinni.


de a kérdésedre válaszolva: a CATERPILLAR telefonok mindent kibírnak.direkt brutális hatásokra készítették.


gsmarena, vagy mobilaréna, vagy gúgli.

2014. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom kinek mi a mániája vagy mi nem, de ha az Evolveo azt állítja magáról, hogy a telefonja 1 méter víz mélyén 30 percig simán kibírja károsodás nélkül, akkor egy pár perces csap alatti öblítést már ne hogy ne bírjon ki!


Még egy videó is van az Evolveo honlapján, amin akváriumba halakat videóztak le vele!

(Igen, tud ilyen videót készíteni, csak utána a képernyője olyan lesz mint az enyémnek, ha meg sokszor teszel ilyesmit, akkor teljesen behal.)


Vagy belinkelt Sony telefon még többet ígér, vele félóráig az uszoda vízében fényképezni már merészebb dolog, de annak is azt simán ki lennett volna bírnia.


Továbbá, ezek nem hülye gyereknek való bunkofonok, hanem strapa telefonok! Ami azt jelenti, hogy munka közben, cudar környezetben is használhatónak kellene lenniük!


Én inkább azt nem értem hogy te miért írtál ide?

Hogy ajánlhatsz bármilyen telefont is, ha te magad írod: "eszembe nem jut víz közelébe vinni."

Akkor mégis honnan tudod, hogy a Caterpilar megbízható?


Aztán "a CATERPILLAR telefonok mindent kibírnak.direkt brutális hatásokra készítették.": miért szerinted a többi strapa telefont mire?


"gsmarena, vagy mobilaréna": köszönöm szépen, olvastam őket. Mindent összerizsáznak, de kevés, hiányos és alig van itt korrekt, használható információ.

Ha volna, akkor nem jártam volna így az Evolveoval!

2014. nov. 2. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!