Terhes vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
14 napja késik a menstruációm, a mellem nem feszül, jele nincs. Tesztet pár napja csináltam, negatív lett, előtte 1-2 héttel az első teszt szintén negatív. A barátom ejakuált bennem többször is(3x), de utána kimostuk. Tudom, hogy lehetek terhes, de mit kellene tennem, azon kívűl, hogy felkeresek egy nőgyògyászt? Tanácstalan vagyok, a szerelmemen kívűl nincs másom.(szerelem baba lenne egyébként)

2017. máj. 1. 01:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gratulálok!
2017. máj. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolgod nincs. Elmész orvoshoz, és ti ketten majd eldöntitek, hogy melyikőtök családja lesz boldog, hogy a nyakukba visztek egy babát.
2017. máj. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%
Gyereknek gyerek! Ojvé!
2017. máj. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
Akarnék csúnyát írni, de napi három ilyen kérdés van, már magas az ingerküszöböm. Utána a KSH örömködik, hogy megjött a szülési kedv. Ja, egyre hülyébbek a tizenéves picsukák.
2017. máj. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy a kimosás semmit nem ér, mert ahol a petesejt megtermékenyül, oda nem tudod felspriccelni a vizet. Az meg a másik, hogy mire a kimosásig jutsz, már rég megtörténhetett, aminek nem kellett volna. A kimosással csak annyit érsz el, hogy tönkreteszed a hüvelyed természetes védekezőképességét, és fogékonyabb leszel mindenféle fertőzésre. Idióták vagytok, gratulálok!

20N

2017. máj. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyereket akkor minek engeded hogy telibe lőjön ondóval 3 x is.? Jah és a kimosás szart se ér. Gratulálok így kell gyereket csinálni
2017. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nálunk a babakérdés elég nyitott, szeretnénk, tervben van, szimplán nem engedhetem meg magamnak, hogy ott hagyjak félben egy kéttannyelvű turisztika szakot. Most sem esnék kétségbe, ha várandós lennék, csak feltettem egy kérdést, ennyi. Helyesírásról pedig annyit, hogy évek óta országos döntőkre járok, na meg már 4 kész regényem van

Sajnálom, hogy a 'válaszaitoktól' nem lettem okosabb.

2017. máj. 1. 09:21
 8/26 anonim ***** válasza:
Szép kis kamuregény. 17 évesen turisztika szak... A többiről nem is beszélek. :D
2017. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még felelőtlen kamasz maradsz, mert 17 évesen a mezítelen picsukád van, meg a pasid farka, és talán anyádék pénze. Először egy kis munkaviszony, némi felelősségérzet (védekezés pl?), meg egy kis tájékozottság (hogy a punimosogatás lópikulát sem ér) kellene, utána jöhet a szerelemgyerek. A szerelemgyerek ugyanis nemcsak rózsaszín/kék rugdalózókról, hanem baromi sok felelősségről, költségről és komoly döntések sorozatáról szól. Persze 17 évesen kb. én is csak a mosolygó-nyálzó kisbabákat láttam, csak annyi minimális agyam volt, hogy legalább húztunk gumit, mert tudtam, hogy pár év múlva már másképp gondolom.


Szóval én nagyon kétségbeesnék, ha nulla jövedelemmel, nulla felelősséggel és aggyal el kezdenétek szaporodni.

2017. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9-es, valami szakközépbe járhat valószínűleg. Majd érettségi után elvégez valami képzést, és mehet recepciósnak, ha jól beszéli a nyelveket... Bár rokonom ezt csinálja, neki van diplomája, meg 10+ év külföldi tapasztalata és három felsőfokúja.
2017. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!