Terhes vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
14 napja késik a menstruációm, a mellem nem feszül, jele nincs. Tesztet pár napja csináltam, negatív lett, előtte 1-2 héttel az első teszt szintén negatív. A barátom ejakuált bennem többször is(3x), de utána kimostuk. Tudom, hogy lehetek terhes, de mit kellene tennem, azon kívűl, hogy felkeresek egy nőgyògyászt? Tanácstalan vagyok, a szerelmemen kívűl nincs másom.(szerelem baba lenne egyébként)

2017. máj. 1. 01:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Pontosan, ma egy pár indulása is sokkal nehezebb, és a gyereknek sem elég már annyi, mint régen. Ettől függetlenül a régi korai gyerekvállalás akkor sem azért volt, mert anyós irányította az életüket. Egyszerűen akkoriban teljesen reális volt olyan hamar megteremteni egy család életéhez szükséges dolgokat. Ma már nem így van. Egy 18 éves kikerül az iskolából nem kell szinte sehova, vagy ha kell is olyan fizetéssel, hogy abból még egy albérletet is alig lehet fenntartani, nem hogy otthont teremteni, gyereket nevelni stb.
2017. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Leidiótázol, miközben alátámasztod az állításaim többségét. Hát te normális vagy? Érted miről beszélsz? Azt mondod, hogy én sértegettem a szüleidet. Szerinted mi a különbség egy 24 és egy 17 éves lány között? Pont az, amit leírtam. Talán vagdalkozás meg brühühü pcsogásod helyett (42 éves vagy? ez egy hülye kamasz stílusa amit megcsaptál itt) elolvashattad volna, amit írtam. Végig. Az én anyám is 20(!) évesen szült engem, nem mellesleg 1,5 éves munkaviszony után... A mai világban saját bevallása szerint már nem így csinálná, de akkor megtehették, mert apám rommá kereste magát, stabil volt minden és belefért.


Köszönöm, hogy 19-es válaszoddal (megintcsak önmagadnak ellentmondva) megerősítetted azt, hogy ma nagyon nem azt a világot éljük. Én is pont ugyanezt írtam. A képzetlen "munkaerőt" nem fogják alamizsnán eltartani ma már, nincs bújtatott munkanélküliség, mint a legvidámabb barakkban, hogy jól nézzen ki a statisztika. Maximum közmunkásként, aminek a jövedelme pont a fele a létminimumnak. Egyszerűen ez nem az a világ, ahol valaki munkaviszony nélkül, kamaszként a nagy nullára szüljön. Persze van ilyen bőven, lásd Észak-Kelet Magyarország, tudod, ahová a tartós élelmiszereket meg a levedlett ruhákat viszik, hogy a gyerek ne mezítláb menjen iskolába. Aki a gyerekének jót akar, az egzisztenciát teremt, mert nem biztos semmi.


Ha 42 éves vagy, akkor pontosan tudod, és ha látsz két lépésnél tovább, akkor szakma nélküli, buta kis 17 éveseket nem biztatsz a purdépotyogtatásra a semmire. Tanul, szakmát szerez, kicsit megerősödik, és simán vállalhat gyereket 25 éves kora előtt is akár.

2017. máj. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Feltűnt, hogy két külön személyt vonsz össze utolsó? Egyikünk eleve 49%-os én meg 71%-os vagyok. Hogy a jó égbe nem tűnt fel, hogy két külön válaszolóról van szó?
2017. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Elnéztem, nagyon hasonló volt valamiért a stílus. Mondjuk nagy szigorlatot tettem, és ha már a "nem tűnt fel"-en rugózunk, akkor javaslom a kommentjeim időpontjának megtekintését is :)


A lényegen nem változtat, akkor egyetértünk és hagyd figyelmen kívül, hogy neked szólt (mert nem), 49%-osnak meg úgyis újra le kell írni, mert egy barom.

2017. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sikerült e kinyomoznod miert is késik?
2017. máj. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha szigorlatozol és bamba vagy, akkor ne ülj itt egész éjszaka, aztán akkor nem égeted le magad.
2017. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!