Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után tényleg könnyebb...

Vetélés után tényleg könnyebb a teherbeesés? Kinek sikerült utána hamar ismét?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, ilyenkor könnyebb, mert 'emlékszik' a szervezet...
2017. máj. 1. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Errol en is hallottam!

Nekem 3. honapban sikerult utana. De en ebbol a szempontbol szerencses vagyok, elso gyermekem is 3. probalkozos honapban jott ossze, a masodik (megszakadt) terhessegem elsore, es utana ismet harmadikra, o most 22 hetes.

2017. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont nem igaz. A szülésnél mondják ezt, hogy emlékszik a méh az előző szülésre. Pont hogy a vetélés után vigyázni kell, hogy ne azonnal legyen új baba, mert sérülékenyebb a méh. Mondjuk én egyszer vetéltem el, utána egy hónapot direkt vártunk, és a köv. hónapban sikerült ismét a baba.
2017. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az első éles hónapban sikerült újra. Előtte másfél évig nem jött össze.
2017. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen szerencsések voltatok. Nekem tavaly volt augusztusban missed abom. Novemberben keztünk el próbálkozni. Most jött össze márciusban. 10 hetes multam.
2017. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Állítólag így van, de ki tudja?
2017. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem most februarba volt spontan abortuszom , es meg nem jott ossze , 3ik ciklusom lesz azota , mar kivancsi vagyok mikor sikerul ujra :) ha sikerul megirom a valaszt , hogy mikor :)
2017. máj. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt sajnos egy sponátn vetélésem, szerencsére teljesen ki ürültem a rosszban ennyi jó volt legalább mi szeptember óta próbálkoztunk 5 hetes voltam, most márciusban terhes lettem újra, most 7 hetes múltam és minden szép szabályos és rendben van de vigyázni kell természetesen. :)
2017. máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónap múlva jött össze, mondjuk mi vártunk 5 hónapot nehogy valami baj legyen, hogy tudjon regenerálódni a szervezetem.
2017. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekünk semmi ilyen mendemonda nem jött be....

-2 év próbálkozás után kémiai terhesség... utána sem sikerült egyből kb 3 év lett mire sikerült egy újabb terhesség.

- ikerterhesség vége missed ab... azt hittük hamar sikerrel járunk újra....

- Fél évre rá clostyt kaptam arra is esküdnek... nekünk az se jött össze.

-Rá egy évre tehát kb a missed ab után másfél év sikerült újra terhesnek lennem.


Ehhez az kellett, hogy kiderüljön mi volt a probléma és megfelelő kezelést kapjak ( pajzsmirigy alul működés és IR - amint gyógyszert kaptam 3. ciklusban megfogant a kisfiúnk :))


Szóval összességében: kémiai terhesség, closty, missed ab... mindre mondják, hogy utána könnyebb és gyorsabb... hát nekünk nem jött be egyiknél sem :)


Mielőbbi testi lelki felépülést kívánok, és sosem szabad feladni :)


Lehet szerencsések lesztek és első próbálkozós hónap sikerrel végződik.


50-50%, hogy nektek épp egyből sikerül. Szóval semmivel sem könnyebb újra sikerrel járni.


27hkm

2017. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 krisztina24 ***** válasza:
Szia. Tavaly júliusban volt egy spontán vetélésem, megvártuk hogy megjöjjön a mensesem, a vetélés után 6 héttel meg is jött, majd utána már nem. Elég gyorsan sikerült, előtte majdnem 1 évig pedig nem, és gyógyszert is kellett szednem, de a vetélés után spontán fogantam meg :) 35 hetes vagyok.
2017. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!