Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után tényleg könnyebb...

Vetélés után tényleg könnyebb a teherbeesés? Kinek sikerült utána hamar ismét?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, ilyenkor könnyebb, mert 'emlékszik' a szervezet...
2017. máj. 1. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Totál off, de nem rossz, hogy alig, hogy meghalt az előző baba már.másik van a helyén? Hogy tudtok ezzel megbírkózni?
2017. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 krisztina24 ***** válasza:
11-es. 5 hetes voltam mikor elment a baba, a doktornő aki vizsgált azt mondta mivel akartuk a babát és spontán elment a magzat,így lehet próbálkozni,nem kell hónapokat várni. Nekem nem volt probléma, nagyon szerettem volna babát, aki elment, őt ameddig kellett "meggyászoltam", és készen álltam a következőre. A testem is,ezek szerint és örülök hogy hamar sikerült a baba,mert valahol pótolja az elveszett lelket :) Remélem nem voltam kesze-kusza.
2017. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem és úgy ismerem magam, hogy ezt a fájdalmat csak egy terhesség fogja tudni tompítani. Biztos vagyok benne, hogy az idő ezen nálam nem segít semmit. Ugyanúgy fog fájni egy év múlva is, meg azután is, hogy 20 hetesen elvesztettük az ikerbabáinkat, hogy szültem kettőt is, de üres kézzel jöttünk haza...

És én magam is az az ember szeretnék lenni újra, aki a terhesség során voltam: felhőtlenül boldog, álmokat szövögető, boldogsággal telítve jövőbe néző, minden mocorgásra cinkosan mosolygó...

Mert most csak egy kiüresedett, hopponmaradt, múlton kesergő nő vagyok; aki úgy érzi ellopták tőle az álmait...

És ez nekem sem jó. Nem tudom őket visszahozni azzal, hogy még 'x' idejig kesergek; az én életem megy tovább, és a mi életünknek is mennie kell abba az irányba, hogy egyszer kiteljesedjen azzal, hogy egy családdá válunk.

Úgy kell most nekem egy újabb terhesség, mint a fuldoklónak egy nagy lélegzetvétel...

2017. máj. 2. 14:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, szívből sajnálom és kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a baba! Nekem igaz mindegyik babám elsőre sikerült, de volt 2 kémiai terhességem és egy 6 hetes missed abom, azután vártunk egy ciklust és a következő már nem jött meg!
2017. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!