Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi utolso napjan torten...

Mensi utolso napjan torten egyuttletbol lett mar valaki terhes?

Figyelt kérdés

Tudom,vannak csodak,es szerencsetlensegek is,de azert ne ez a jellemzo. Ugy tudom akkor nincsen peteeres.Spontan peteeres meg amugysincs! De persze a ciklus barmelyik napjan teherbe lehet esni,de alaphelyzetbol is csak 20-25% a esely ugy,ha mindegyikuk egeszseges. A sajat helyzetemet nezve,tuti hogy egyikunk sem az,mert a paron anno rengeteget fuvezett,elvonon is volt h'al Istennek ma mar nem csinalja. Tuti velem is vannak bajok odalennt. Mensi idejen,meg nem hinnem hogy van peteeres,mert az egy hosszu folyamat,es nem kovetkezik be csak ugy spobtan,szoval...szerintetek?? Tapasztalatok,velemenyekre lennek kivancsi

Negativ velemenyeket,kritikat kerlek mellozzetek most ha lehet.koszi


2017. máj. 2. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos volt mar ilyen a történelem során.
2017. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 meggyespupák válasza:
67%
Öhm... Csak szólok, hogy bármelyik nap terhes lehet egy nő ha aznap a kuksi járt benne, hiába menzeszel :D
2017. máj. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Én így lettem terhes.

A párom ment ki a cégével külföldre három hétre. Előző este volt egy kis búcsúszex, a mensi utolsó napján. Mire hazajött, nekem már volt egy pozitív tesztem. :)

2017. máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Azzal ugye tisztában vagy, hogy a spermiumok a petevezetékben napokig életképesek?
2017. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, előfordulhat, csak nem ez az általános.
2017. máj. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Közel se olyan lehetetlen, mint hiszed. Se csoda, se spontán peteérés nem kell hozzá, csak egy rövidebb ciklus.

A peteérés folyamata nem a menstruáció végén kezdődik, hanem a ciklus első napjával, miközben a vérzés zajlik. A pete pedig ciklushossztól függően már a 6-7. napon kilökődhet (előbb nem valószínű, mert a normális hormonfolyamatokhoz ~21 napos ciklus kell). A hímivarsejtek pedig 3 napot simán bírnak, a szívósabbak 5 napot is, így a vérzés első napja se alkalmas ökörködésre.

Minden hókuszpókusz nélkül sikerülhet.


Ha Murphyt is ide keverjük, akkor annál nagyobb az esélye, minél inkább nem akarod.

2017. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A mensim elmúlt,rá második napon voltunk együtt,babás lettem.
2017. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hosszuak a ciklusaim,es a mensi 4.ik napjan tortent.
2017. máj. 2. 15:46
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi az a lutearis szakasz,es hogy kell szamolni??
2017. máj. 2. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:

luteáLis

A ciklus ovulációt követő szakasza.

A follikuláris pedog a vérzés első napjától az ovuig terjedő időszak. Ez az ami (majdnem) bármilyen hosszú lehet, míg a luteális egészséges esetben 13-15 közötti fix szakasz.

Ezért van az, hogy az ovut csak a következő menstruáció időpontjától visszafele számolva kaphatjuk meg.


De arra ne adj, hogy neked hosszú a ciklusod!

Átlag 34 napos ciklussal sikerült 5. napiból (szerencsésen) teherbe esnem. Nyilván az a ciklus rövidebb volt, mert bármikor lehet ilyen, hisz nem vagyunk gépek.

2017. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!