Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi utolso napjan torten...

Mensi utolso napjan torten egyuttletbol lett mar valaki terhes?

Figyelt kérdés

Tudom,vannak csodak,es szerencsetlensegek is,de azert ne ez a jellemzo. Ugy tudom akkor nincsen peteeres.Spontan peteeres meg amugysincs! De persze a ciklus barmelyik napjan teherbe lehet esni,de alaphelyzetbol is csak 20-25% a esely ugy,ha mindegyikuk egeszseges. A sajat helyzetemet nezve,tuti hogy egyikunk sem az,mert a paron anno rengeteget fuvezett,elvonon is volt h'al Istennek ma mar nem csinalja. Tuti velem is vannak bajok odalennt. Mensi idejen,meg nem hinnem hogy van peteeres,mert az egy hosszu folyamat,es nem kovetkezik be csak ugy spobtan,szoval...szerintetek?? Tapasztalatok,velemenyekre lennek kivancsi

Negativ velemenyeket,kritikat kerlek mellozzetek most ha lehet.koszi


2017. máj. 2. 00:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor a mensi 4.napja volt,ma meg az 5.-ik,es csak jovohonap 28.-a korul kene megjonnie de neha vannak +-2-3 napok a ciklusaimban. Akkor nekem mennyi eselyem volt most arra hogy teherbeesek?
2017. máj. 2. 16:44
 12/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Mondjuk miért nem veszel be egy esemény utáni tablettát, ha nem védekeztetek ennyire rettegsz a terhességtől? Ne arról győzködd magad, hogy miért nem lehetsz terhes, hanem tegyél ellene.
2017. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazad van. Amugy mindig vedekezunk,csak most igy jott ossze ssjnos. Tobbet nem fog elofordulni. Es igen,felek a terhessegtol es nem szeretnek teherbeesni. Majd meglatjuk mi lesz,vagy igen,vagy nem. Addig nem stresszelem magam mert akkor meg azert fog majd kesni es befogok dilizni. Ha megis osszejonne,akkor tuti nem tartom meg,mert nincs mire. De remelem nem...
2017. máj. 2. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!