Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Női menstruáció? Hogyan?...

Női menstruáció? Hogyan? Miként? Csak egy szimpla kérdés, nők előnyben! Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a kérdésem lenne, hogyha a párommal lefeküdtem például a menstruációja előtt 3-6 nappal akkor lehet e terhes? Mert akkor még nincsen beágyazódás sem, vagy ez csak a következő ciklusa előtt derül ki? Nem azért kérdezem, mert félek hogy baba lesz vagy bármi, csak nekem ez férfiként magas és kíváncsi vagyok a női testre! 😄 Jöhetnek válaszok privátban is akár. Előre is köszi

2017. máj. 2. 15:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem a párodat kérdezed? :) sztem ő is pontosan be tud számolni a női test működéséről. Sőt, neked az ő ciklusa a lényeg nem a miénk, hisz minden nőnek más!
2017. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kérdés! Minek írsz ide akkor? 😂😂 Értelmes válaszokat kérek csak és a bántó szavakat kerülni.
2017. máj. 2. 15:42
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

A párodat kérdezd, ő imseri magát igazán.

A tankönyvi példa:

Menstruáció első napja a ciklus első napja. A peteérés a következő ciklus első napjától visszaszámolva 14 nappal van. Szóval 28 napos ciklus esetén 14 napon. Szóval a ciklusban a peteérés előtti pár napban illetve a peteérés napján termékeny a nő.

A normál ciklus hossza 21-35 nap a peteérés és a köv mensi közötti idő (luteális szakasz) 11-16 nap. Ez mindenkinél eltér.


Természetesen védekezés nélkül bármikor teherbe lehet esni de egészséges nőnél a ciklus közepén van a legnagyobb esély rá.


Van még valami kérdésed?

2017. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Van tán férfi menstruáció is, hogy kiemeled, hogy női?


Ha a kérdésben leírt már múlt idő és tényleg meg is jött neki, ugyanolyan módon (intenzitás, szín), mint szokott, akkor minimális az esély, mert annyi időt nem bírnak ki a hímivarsejtek, míg a következő ovu bekövetkezik.


Ha még nem jött meg neki, csak feltételezi, hogy 3-6 nap múlva, akkor én nem vennék mérget. Nem vagyunk gépek, jöhet előbb-később beállt ciklussal is. Első esetben rövid ciklus esetén akár át is vészelhetik a hímivarsejtek a menzesz idejét bevárva a következő ovut (ehhez tényleg rövid ciklus kell). Második esetben (ha késik), simán eltalálhatjátok az aktuális ovulációt.

2017. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Ment a zöld pacsi😉👍🏼✌🏼
2017. máj. 2. 16:33
 6/22 anonim ***** válasza:

Igen, lehet terhes és igen, az aktus után 2-3 héttel érdemes egy terhességi teszttel ellenőrizni.

Ha friss az eset, akkor viszont nyomás esemény utáni tablettáért, 72 órán belül megelőzheti a terhességet.


(Amúgy van barátnőm, aki a menstruációja ALATT esett teherbe. Az eredmény már 17 éves.)

2017. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem élveztem bele, óvszert is használtunk, de a felénél levettem, a hasára élveztem. :))
2017. máj. 2. 17:48
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha felénél leveszed kicsi eséllyel de akkor is lehet terhes ha nem benne mész el.
2017. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tudom. De volt mar ilyen velünk, akkor a barátnőm nagyon bestresszelt, 2 napot késett neki de aztan megjött.
2017. máj. 2. 22:01
 10/22 anonim ***** válasza:
Azért mert már volt ilyen es megúsztátok az nem azt jelenti hogy rajta, szabadon lehet mert múltkor se lett terhes.....
2017. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!