Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Női menstruáció? Hogyan?...

Női menstruáció? Hogyan? Miként? Csak egy szimpla kérdés, nők előnyben! Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a kérdésem lenne, hogyha a párommal lefeküdtem például a menstruációja előtt 3-6 nappal akkor lehet e terhes? Mert akkor még nincsen beágyazódás sem, vagy ez csak a következő ciklusa előtt derül ki? Nem azért kérdezem, mert félek hogy baba lesz vagy bármi, csak nekem ez férfiként magas és kíváncsi vagyok a női testre! 😄 Jöhetnek válaszok privátban is akár. Előre is köszi

2017. máj. 2. 15:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Azért ahhoz hogy a sperma eljusson a mehszajig kell löket és sok sperma! :D elég egyszerű lenne így gyermekeket csinálni.
2017. máj. 3. 14:57
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Jaaaa...akkor maradjatok a megszakitásnál ha egyszer már bejött. Ti dolgotok. De segitek: sokan lettek már igy terhesek. Akkor minek kérdezed ha ennyire profi vagy? Ha valaki nem akar gyereket ahhoz képest nagy az esély hogy sikerülhet megszakitassal is. Lehet hogy hónapokig, akar évekig megúszható de hidd el csak idő kérdése.
2017. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a lényege a válaszomnak erre :) De mivel NEM MENTEM EL BENNE, ezért ne írjon senki olyat hogy ígyis úgyis terhes...
2017. máj. 3. 15:34
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
De nem fogod, hogy nem kell hozzá elmenned?. Elég ha a csupi farkincád bent járt.
2017. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Jó, figyu :) Teny. De majd írok ha van valami hir
2017. máj. 3. 15:57
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nem irjuk. Sőt...kizárt hogy igy terhes legyen. Abszolút. Sose lett még igy senki.
2017. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Mellékesen :)))


[link]


[link]


[link]

2017. máj. 3. 22:05
 18/22 anonim ***** válasza:

Itt is irják hogy nem nagy az esély de teherbe lehet esni (10-27%-nsk sikerül igy is)


Mi se irtuk hogy nem lehet. Ha figyelmesen olvasol ugyanezt irtuk. Engem nem.nyugtat meg hogy kicsi az esély, sem a számok. De ha téged igen, akkoralkalmazd de legalább ne reklámozd itt a módszert.


De tudod mit, egy hónapja hagytam abba a gyógyszert mert ősszel szeretnénk már babát, addig megy a megszakitás (plusz egyelőre mellé méhszájsapka). Ha igy is terges leszek addig akkor irok neked.

2017. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Akkor ne használj méhszájsapkát! Kösz! Hello! 😅😉🤚🏼
2017. máj. 4. 17:02
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

Elmész te tudod hova...Köszi de használok, mert még nem akarok terhes lenni, ha meg akarnék akkor élesben lövöldözne a férjem.


Aki nem akar gyereket védekezzen. Te meg főleg mert egy ... vagy, es egyáltalán nem lenne szabad szaporodnod. Én itt lezártam veled. F szfej...

2017. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!