Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha 2 nap késés...

Lehetek terhes ha 2 nap késés után negatív lett a teszt?

Figyelt kérdés
Most 6.napnál tartok, de még semmi, olyan érzésem sincs hogy megakarna jönni. 1-2 hete volt pár nap amikor eléggé hányingerem volt, de stresszeltem is, betudtam annak. Lehetséges hogy ilyen gyorsan jelentkeztnek a tünetek?
2017. máj. 4. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem akarlak elkeseríteni, de volt olyan nekem, hogy stressz miatt 5 napot késett, negatív volt. Most nem várt előtt egy nappal hajszálvékonyan látszott a csík, másnap már egyértelmű pozitív.

Bármitől késhet.

2017. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj reggel megint aztán írd meg hogy mi lett! :)
2017. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy sokaknak csak tobbnapos keses utan mutatja ki, igen. Tenyleg nem hallottal ilyenrol?
2017. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Korai tünetnek a hanyingert kérdeztem :)

orvostól hallottam hogy menstruació 2. Napján már szinte biztosra kellene mutatnia (legalább halvany csìk) szóval, hátha valakinél volt ilyen és megis terhes volt.

2017. máj. 4. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a nemvárt után 1 héttel lett nagyon halvány pozitív. Bármi lehet...
2017. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!