Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történt már valakivel, hogy...

Történt már valakivel, hogy óvszerrel védekezett, és mégis teherhes lett?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Kiszakadt az óvszer?
2017. máj. 6. 11:57
 1/10 Norman Bates ***** válasza:
100%
Egyre gyakoribb az itteni valaszadok koreben, csak ird be az ovszer szot a gyerekvallalas/nev kategoria keresojebe es csemegezz.
2017. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem szakad ki az óvszer, és megfelelően van felhúzva nem lehet terhes senki.

Az más, ha kiszakadt vagy lecsúszik és nem vettek be esemény utánit, úgy már előfordulhat. De rendeltetésszerű használat során, aktus után leellenőrizve erre minimális esély van.

2017. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Még sosem fordult elő, pedig hosszú évek tapasztalata van a hátam mögött.

Ha megfelelő a méret és a használat, akkor nem lesz mellette senki terhes. Kivéve, ha véletlenül selejtes, de akkor meg ott van az esemény utáni tabletta, de ez egyébként nem egy gyakori dolog.

Ha kiszakad, akkor rossz a méret, vagy rosszul használják.

2017. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még a valóságban nem találkoztam ilyennel, de itt az oldalon kb minxen 3. lány így lesz terhes :D
2017. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer MELLETT nagyon könnyű, DE

itt az oldalon azt értik ez alatt, hogy az óvszer mellettük, míg ők szexelnek.


Normális használattal, mindenre odafigyelve az esély 0,0001.


Úgy viszont könnyű, ha kiszaggatják műkörömmel, szárazon tolják nem ügyelve a megfelelő síkosságra, elóbb leveszik, mint hogy véget érne az aktus,

vagy csak az ejakuláció előtt teszik fel, addig csupaszon nyomják,

olajalapú síkosítót használnak (pl. vazelin),

ejakuláció után még féllöttyedten tovább tolják,

nem fogják meg kihúzáskor.... stb.

2017. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. De helytelenül használtuk.
2017. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓ, itt a Gyakorin napi 5-10 kérdés van legalább, hogy óvszer mellett terhes lettem vagy terhes vagyok, mert kiszakadt, mit csináljak jellegű kérdés.

Meg is állapítottuk már párszor, hogy mostanában rettentő vacak óvszereket gyártanak. :)



Nekem valahogy mázlim volt, 20 év alatt egyszer sem lettem terhes, sem óvszer mellett, sem fogamzásgátlóval, hozzáteszem, nagyon figyeltem a használatukra mindig. És nem bennem van a hiba, amikor akartuk, mindkétszer azonnal jött a baba.

2017. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta használjuk, nem lettem terhes, és még csak ki sem szakadt. Igaz, már nem kamaszok vagyunk.


Ahogy már mások is írták, itt a gyakorin mindenki ép gumi és helyesen szedett tabletta mellett lesz terhes :)

2017. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyakorit veszed alapul, itt át egyetlen biztonságos módszer a megszakítás. ;) Az mindenkinél évtizedek óta bevált.


Viccen kívül: 20 év alatt nem lettem terhes gumi mellett. Ki se szakadt.

Nem csak azzal védekeztem életem során, de amikor nagyon nem akartam gyereket, akkor gumival csináltuk. (Gyógyszert nem szedhetek.)

Az ismerőseim között sincs olyan, akiről tudnám, hogy gumi mellett teherbe esett. Tabletta, spirál, vagy hüvelygyűrű mellett viszont igen.

2017. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már 10 év alatt használtam óvszert, hüvelykúpot, megszakítást és még sosem lettem terhes. Nem akarok senkit a megszakításra buzdítani, ne csinálja senki mert orosz rulett. Mi is stabil kapcsolatban alkalmazzuk ahol nem lenne gond egy baba.

Lehet velem van a baj, még nem tudom, de a legtöbb védekezési módnál a használat helyességén áll vagy bukik a dolog.

El kell olvasni a tájékoztatót, nem szégyen az majd annak megfelelően eljárni.


Óvszer helyes használata mellett nem lehet teherbe esni. Helytelen alkalmazás mellett meg nyilván nagy az esélye.

2017. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!