Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki akarata ellenére esett...

Aki akarata ellenére esett teherbe, hogyan védekezett? Hogy történt meg mégis?

Figyelt kérdés
Elsősorban családos anyák válasza érdekel akik nem akartak második, harmadik stb babát. Mi sem erőltetnénk a harmadikat, ezért érdekelne hogy hogy esik meg mégis időnként és nem is olyan ritkán, hogy tapasztalt szülők így járnak.
2014. aug. 28. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Vedekeztunk gumival! Kiszakadt! Egybol eszrevettuk. Vettem is egybol 72 oras tablettat! Boven idoben vettem be! Es csodak csodajara terhes lettem megis!

Van egy masfel eves kislanyom, akartunk neki kistesot de csak jovore, hat most sikerult. 14 hetes vagyok.

2014. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mi is gumival védekezünk... Valahogy a spiráltól irtózom. Meg úgy tudom még amellett is van minimális esély a terhességre és még károsítja is a magzatot. A tablettához meg már öreg vagyok :-P
2014. aug. 28. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

gyógyszer mellett sikerült.

Összevissza szedtem.

Most hüvelygyűrűt használok, és bevált, szeretem. Kár, hogy senki nem ajánlotta korábban.

2014. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítással védekeztünk több mint másfél évig,és működött,egészen addig míg a férjem nem akart vagánykodni egy második menettel,és így sajnos olyan volt mint sz.rnak egy pofon... :)

most van 3 gyermekünk: 8,5 éves, 4,5éves, és másfél éves...

2014. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát utolsó a válaszodon olyan jót nevettem: 'férjem nem akart vagánykodni egy második menettel" :D :D :D :D
2014. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!