Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kislányom viszont szeretnék még egy gyereket sosem védekeztünk nem szedek semmilyen gyógyszert ,viszont tavaly augusztusban kiderült hogy pajzsmirigy alulműködésem van (táj 10,1 januarban9,1) mit gondoltok lehetek még terhes? 30 éves vagyok
2017. máj. 6. 14:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Letrox 75 mg szedek? Terhes vitamint esetleg szedhetnek?
2017. máj. 6. 14:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Én teherbe estem pajzsmirigy alulműködéssel. Előtte beállították a tsh-mat 1-2 közötti értékre. A terhesség alatt gyakran ellenőrizték a tsh, T3, T4 szintet, minden rendben zajlott. Én olyan terhesvitamint szedhettem ami nem tartalmaz jódot.
2017. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a táj a tsh lenne, az nagyon magas. Ha jól van beállítva, igen, terhes lehetsz. Nekem két gyerekem van pm alulműködés mellett, és tesómnak is.
2017. máj. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tsh tavaly 10.1 januárban 9.1 volt
2017. máj. 7. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon magas, be kellene állítani, lehet hogy más gyógyszer vagy nagyobb dózis kellene. Mit mond az endokrinológus? Amikor én mondtam neki hogy babát szeretnénk kb. 2 hónap alatt levitte, de kellett módosítani a gyógyszeradagon. Utána a 2.hónapban terhes lettem. 1-es voltam
2017. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!